Fitness Worldtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Fitness World

Przepraszamy. Fitness World nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jesteś osoba aktywną? Nie wyobrażasz sobie poranka bez przebiegnięcia chociaż 5 km? Z czym kojarzy Ci się Fitness World? Niektórzy już znają Fitness World multisport, wiedzą, że tu mogą szlifować swoją formę. Wiedzą też, że Fitness World promocje sprawiają, że wstęp do klubu możliwy jest dla każdego i każdy może zadbać tu o kondycję i figurę. Słyszałeś już, jakie Fitness Word benefity przygotował dla swoich klientów? Przeczytaj ten tekst, a potem zrób użytek z zakładki na stronie internetowej Fitness World kontakt i już dziś odwiedź ten wspaniały klub.

Fitness World – fakty

Pierwszy klub Fitness World otwarty został w 2005 roku w Kopenhadze, bo musisz wiedzieć, że cała koncepcja Fitness World narodziła się właśnie w Skandynawii. Wówczas była to kompletnie nowa oferta na rynku, która szybko okazała się atrakcyjna cenowo i był to tak zwany strzał w dziesiątkę, bo Fitness World promocje od razu przyciągnęły wielu klientów. Tak więc kluby Fitness World szybko zyskały ogromną popularność, codziennie mnóstwo osób pojawiało się w klubach i ćwiczyło zawzięcie. Dziś, czyli ponad 10 lat później, w Danii funkcjonuje ponad 150 klubów.

W Polce pierwszy klub Fitness World został otwarty we Wrocławiu w 2014 roku. Do dziś, w tak krótkim czasie, otwarto już 15 placówek, do których każdego dnia zmierzają tłumy klientów, chcących zadbać o siebie w towarzystwie Fitness World. Fitness World benefit i Fintess World multisport pozwalają im korzystać z klubu na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach, a podstrona serwisu Fitness World kontakt jest jedną z najczęściej odwiedzanych.

Fitness World – co takiego przyciąga do tego klubu?

To nie tylko Fitness World multisport i Fitness World benefit przyciągają klientów. To przede wszystkim dostępność klubu, bo placówki czynne są przez całą dobę i każdego dnia w tygodniu. Kluby Fitness World zlokalizowane są zwykle w centrach miast, więc nie ma problemu z dotarciem na zajęcia. Fintess World promocje są tez niebywałym magnesem, bo dobra cena to znacznie więcej osób korzystających z usług. No i ten znakomity sprzęt marki Life Fitness, na którym ćwiczyć może każdy. Nie ma się więc co dziwić, że chętnych ciągle przybywa.

Fitness World promocje

Jeśli uwielbiasz ćwiczyć, spędzasz aktywnie weekendy, a kondycja i sylwetka Twojego ciała to coś, o co dbasz każdego dnia, skorzystaj z zajęć w Fitness World. Promocje, które klub oferuje swoim klientom ogłaszane są na stronie klubu, ale możesz też śledzić je dzięki goodie. Pobierz aplikację goodie, a będziesz na bieżąco informowany o wszystkich ciekawych ofertach Fitness World, co pozwoli Ci zadbać o własne finanse i jednocześnie spędzać czas tak, jak lubisz.