Fitness Pointtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Fitness Point

Przepraszamy. Fitness Point nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Dbasz o kondycję? Chcesz się cieszyć dobrym zdrowiem? A może zachodzi potrzeba zrzucenia paru zbędnych kilogramów? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, odwiedź koniecznie Fitness Point. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Fitness Point – Twoje zdrowie w Twoich rękach

Przede wszystkim dlatego, że Fitness Point jest marką znaną i cenioną w całej Europie. Spośród tysięcy klubów w całej Polsce, Fitness Point Multisport wyróżnia ogromna powierzchnia treningowa (ponad 2500m2), a także jakość sprzętu, bo tu wszystko jest nowe i zadbane. Sieć przywiązuje szczególną uwagę do tego, aby każdy ćwiczący czuł się swobodnie i bez przeszkód mógł zrealizować trening dowolnego rodzaju.

Fitness Point Multisport – dlaczego warto korzystać?

Fitness Point to miejsce otwarte na ludzi i ich oczekiwania. Dlatego też Fitness Point cennik ma bardzo przystępny, co pozwala na skorzystanie z oferty sieci dosłownie każdemu. A czego możesz się spodziewać, odwiedzając Fitness Point Multisport? Na miejscu czekają na Ciebie takie atrakcje, jak: orbitreki, bieżnie, rowerki, ergometry, bramy funkcjonalne, wolne ciężary, ławki do wyciskania, hantle, a także mnóstwo innych. Możesz korzystać z czego tylko chcesz. Poza tym w Fitness Point czeka na Ciebie także profesjonalna opieka trenerska. Pozwoli to na dopasowanie programu ćwiczeń do Twoich celów treningowych, do tego, co chcesz osiągnąć, a nikt nie opracuje planu treningowego lepiej, niż prawdziwi fachowcy. Dzięki temu Fitness Point jest miejscem bardzo przyjaznym, do którego możesz śmiało wkroczyć i czuć się jak w domu.

Jeśli interesuje Cię odwiedzenie Fitness Point, sprawdź na oficjalnej stronie internetowej marki, gdzie znajdują się najbliższe sale treningowe sieci. Aktualnie działa ona w czterech miastach – w Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Katowicach. Ponieważ dynamicznie się rozwija, z pewnością zagości także w kolejnych miejscowościach, ale to kwestia przyszłości.

Fitness Point – promocje i rabaty

Podobnie jak i inne sieci klubów, Fitness Point promocje i rabaty również organizuje. Dzięki temu obowiązujący w Fitness Point cennik staje jeszcze bardziej przyjazny dla każdego. Chcesz skorzystać ze zniżek, a nie masz czasu na codzienne sprawdzanie, czy pojawiły się jakieś promocje? Dzięki goodie nie będzie to żaden problem. A co to jest? Goodie to niewielka, darmowa aplikacja na smartfona, której zadaniem jest poinformowanie Cię, kiedy tylko rozpoczną się w Fitness Point multisport promocje lub inne okazje do zaoszczędzenia pieniędzy. Nie musisz niczego robić, bo goodie zawsze podpowie Ci, kiedy jest najlepszy czas na wykupienie karnetu do Fitness Point, dzięki czemu oszczędzasz.

Sprawdź już dzisiaj zalety goodie. Pobierz aplikację i wypróbuj jej działanie w praktyce. Zaoszczędź na wizytach w Fitness Point, a jednocześnie zadbaj o zdrowie!