Fenicja Restauracja Libańskatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Fenicja Restauracja LibańskaLubisz odkrywać nowe smaki? Wypróbuj smaki orientu, jakie znajdują się w przygotowanym przez Fenicja Restauracja Libańska menu. To miejsce w Warszawie, gdzie możesz poczuć się jak na egzotycznej wycieczce. Smaki z Bliskiego Wschodu pozwolą Ci na kulinarną podróż i solidne napełnienie żołądka.

Fenicja Restauracja Libańska – kilka lokali dla Twojej wygodyFenicja Restauracja Libańska Warszawa to nie jeden lokal, a kilka, znajdujących w różnych punktach miasta. Dzięki temu możesz zakosztować egzotycznych smaków przy okazji robienia zakupów w Centrum Handlowym Arkadia, zajrzeć do niej, będąc na Ursynowie, a także odwiedzić w innych punktach stolicy. Dokładny spis wszystkich lokali znajduje się na oficjalnej witrynie, jaką ma w sieci Fenicja Restauracja Libańska. Dlatego, gdziekolwiek przebywasz, lokal sieci jest zawsze blisko.

Fenicja Restauracja Libańska menu dla każdegoA co właściwie znajdziesz w przygotowanym przez sieć Fenicja Restauracja Libańska menu? Falafele, grillowane mięsa, manusze (wegetariańska pizza libańska z dzikim tymiankiem) czy libański tatar kibbe niye z surowego mięsa przyprawionego aromatycznymi ziołami, bourghulem, skórką pomarańczową i ostrą papryczką, to tylko przykładowe potrawy. Fenicja Restauracja Libańska oferuje przystawki, zupy, tradycyjne dania libańskie, dania obiadowe, a także desery i soki śródziemnomorskie. Ułożone przez sieć Fenicja Restauracja Libańska menu jest przyjazne zarówno dla wegetarian, jak i osób nie mających żadnych ograniczeń w swojej diecie. Co ważne – nie musisz przychodzić do lokalu, aby cieszyć smakiem egzotycznych potraw. Fenicja Restauracja Libańska oferuje możliwość zamówienia wybranych dań online, a po złożeniu zamówienia dostarcza je pod wskazany adres. Należy pamiętać, że sieć Fenicja Restauracja Libańska Warszawa obsługuje tylko stolicę.

Fenicja Restauracja Libańska – zjesz i nie przepłaciszJedną z rzeczy, które skłaniają do tego, aby odwiedzić lokal sieci Fenicja Restauracja Libańska, są bardzo przystępne ceny dla każdego. Dzięki temu możesz rozkoszować się nowymi smakami bez konieczności wydawania większych kwot pieniędzy. A ponieważ od czasu do czasu Fenicja Restauracja Libańska organizuje różne akcje promocyjne i zniżki, warto śledzić, czy nie pojawiły w niej jakieś ciekawe oferty cenowe. Pomoże Ci w tym goodie.

Goodie – żadna promocja nie przejdzie Ci koło nosaGoodie to darmowa aplikacja, którą możesz w dowolnej chwili pobrać i zainstalować na swoim smartfonie. Po ustawieniu lokalizacji na Warszawę dowiesz się zawsze, czy Fenicja Restauracja Libańska ma jakieś promocje, dzięki którym możesz zapłacić mniej za posiłek. Możesz także w dowolnej chwili wpisać do wbudowanej w aplikacji wyszukiwarki nazwę Fenicja Restauracja Libańska, aby sprawdzić, czy nie ma w danym momencie jakiś ciekawych okazji. Dzięki goodie możesz skosztować znacznie taniej dań z oferty Fenicja Restauracja Libańska.