Eurocashtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Eurocash

Przepraszamy. Eurocash nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma Eurocash S.A. założona została w 1993 roku przez portugalskie przedsiębiorstwo Jeronimo Martins, które obecnie posiada między innymi sklepy Biedronka. Początkowo nad rozwojem Eurocash pracował Mariusz Świtalski, jeden z najbogatszych Polaków według rankingu gazety „Wprost”, jednak z czasem sprzedał on swoją część udziałów swojemu portugalskiemu wspólnikowi. W 2003 roku spółka została sprzedana Luisowi Amaralowi, który przez wiele lat pracował dla Jeronimo Martins. Obecnie posiada on ponad 40% udziałów w Eurocash. W lutym 2005 roku Eurocash wszedł na Giełdę Papierów Wartościowych, co przyniosło spółce spore przychody, pozwalające na dalszy jej rozwój. Co tydzień wydawana przez Eurocash gazetka promocyjna zawiera najświeższe promocje, pozwalające na zaoszczędzenie sporej kwoty na zakupach hurtowych i detalicznych. Eurocash twierdzi, że współpracuje tylko z najlepszymi i właśnie takie firmy przejmuje. Większość z kupionych podmiotów było liderami w zajmowanym segmencie rynkowym. Od 1993 roku do 2017 roku Eurocash przeskoczył z 1,5% udziałów w rynku FMCG (produkty sprzedawane szybko i po bardzo niskich cenach) na 25% udziałów na naszym rodzimym rynku.

 

Sklepy spożywcze kluczem do sukcesu

 

Eurocash to nie tylko hurtownie, ale również sklepy spożywcze. Spółka posiada sieci franczyzowe sklepów Delikatesy Centrum, ABC, Lewiatan oraz Euro Sklep i Groszek. Siedziba firmy znajduje się w Komornikach. W 2010 roku Eurocash zakupiło spółki zajmujące się sprzedażą hurtową alkoholi – Astor sp. z o.o., Dako-Galant Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne sp. z o.o., Damianex S.A., Delikates sp. z o.o., Miro sp. z o.o., MTC sp. z o.o., Multi-Ex S.A., Onufry S.A., Panta-Hurt sp. z o.o., Polskie Hurtownie Alkoholi sp. z o.o., Premium Distributors sp. z o.o, stając się jednym z większych dystrybutorów wyrobów alkoholowych w Polsce. W 2014 roku spółka Eurocash stała się właścicielem sieci Kolporter i inmedio (sieci saloników prasowych) oraz frisco.pl (internetowy sklep spożywczy i przemysłowy). Od 2017 roku Eurocash posiada również sieć sklepów spożywczych EKO, oferujących między innymi świeże warzywa, owoce i pieczywo oraz artykuły codziennego użytku.

 

Eurocash gazetka – dobre ceny dla Twojego przedsiębiorstwa i domu

 

Wydawana przez Eurocash gazetka dostępna co tydzień obejmuje oferty, którymi zainteresowani będą właściciele firm i osoby fizyczne. Promocje w hurtowniach Eurocash pozwolą na zaoszczędzenie sporej ilości funduszy. Gazetki promocyjne sklepów spożywczych kontrolowanych przez spółkę Eurocash to oszczędności dla wielu rodzin. Szukając najniższych cen, dobrze jest skorzystać z platformy goodie, która oferuje najświeższe gazetki z setek sklepów. Ponadto goodie to intuicyjna aplikacja na urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą Androida i iOSa. Publikowana w sieci oraz drukowana przez spółkę Eurocash gazetka to najświeższe oferty na artykuły przemysłowe i spożywcze. Warto pobrać goodie i kupować taniej!