Enel-Medtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Enel-Med

Przepraszamy. Enel-Med nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Nikt nie lubi chorować – wiadomo. Jeśli już jednak do tego dojdzie, to warto oddać się w ręce specjalistów. Centrum Medyczne Enel-med zapewnia profesjonalną opiekę i najlepszych fachowców. Zdarzyło Ci się trafić na nieprzyjemnego lekarza, co do którego miałeś wrażenie, że nie zbadał Cię zbyt dokładnie? W Enel-med nie ma miejsca na takie przypadki. Tu pacjent jest na pierwszym miejscu.

Enel-med – lata tradycji i doświadczeń

Centrum Medyczne Enel-med powstało w 1993 roku. Przez lata z usług firmy skorzystały tysiące zadowolonych pacjentów, którzy w końcu mogli być spokojni o swoje zdrowie i samopoczucie. Enel-med oferuje obsługę medyczną na terenie całej Polski. Nie musisz więc wybierać się w wielogodzinną podróż do innego miasta, by móc skorzystać z fachowej opieki. Warto też wiedzieć, że w skład grupy Enel-med wchodzą dwa szpitale, specjalistyczne kliniki medycyny sportowej oraz medycyny estetycznej, przychodnie wieloprofilowe i oddziały diagnostyki obrazowej. Możesz więc być pewny, że otrzymane w Enel-med wyniki oraz przeprowadzone badania będą dokładne pod każdym względem.

Zrobione w Enel-med wyniki będą wiarygodne

Wielu pacjentów skarży się, że przeprowadzone badania wydają im się niezbyt dokładne. Otrzymane w Enel-med wyniki z pewnością będą bardzo szczegółowe i pozwolą zdiagnozować każda chorobę i dolegliwość, jeśli takowa istnieje. Wizją Enel-med są usługi medyczne na najwyższym poziomie i wszyscy, którzy tu pracują, ściśle się tego trzymają.  Ułatwieniem jest też to, że wykonane w Enel-med wyniki można zobaczyć na stronie internetowej. Nie trzeba koniecznie nigdzie jechać. Wystarczy jedynie wybrać na stronie Enel-med logowanie – kliknąć i podać swoje dane.

Enel-med logowanie – mnóstwo korzyści

Osoby, które zalogują się na stronie Enel-med, mogą nie tylko odbierać wyniki, ale też umawiać się do poszczególnych lekarzy. Nie trzeba już godzinami dzwonić po przychodniach. Na stronie  Enel-med dostępne są wolne terminy, nazwiska specjalistów oraz miejsca, w których przyjmują. Wszystko na jednej stronie. Znajdziemy tam także oferowane przez Enel-med promocje. Umożliwia to wykonanie badań w dużo niższych cenach.  Warto zainstalować sobie aplikację goodie, która zawsze Cię poinformuje, jeśli będą jakieś w Enel-med promocje.

Enel-med oferuje także wykonanie badań genetycznych – onkologicznych, specjalistycznych, wykrywających ryzyko obciążeń wynikających z intensywnego uprawiania sportu czy pozwalające uwarunkować dysleksję u dziecka. Do każdych jest bezpłatna konsultacja. Specjaliści Enel-med przypominają swoim pacjentom, że warto wykonać badania genetyczne, jeśli np. w rodzinie występowały choroby dziedziczne – wówczas można określić ryzyko ich wystąpienia u siebie i swoich najbliższych. Jest to też szansa na poznanie predyspozycji sportowych u swojego potomka.  Także kobiety ciężarne mogą z nich skorzystać, by ocenić ryzyko obciążeń genetycznych, które wraz z partnerem mogą przekazać potomstwu.