-20 zł

za zamówienie

Ważna od 2018-07-11 do odwołania

Opis

Empik oferuje 20 zł zniżki przy zamówieniu za min. 100 zł.

Oferta ważna z kodem.

Wszystkie okazje

Sklep Empik ma tak bogatą ofertę, że każdy znajdzie w nim produkt odpowiedni dla siebie. Sprawdź już dzisiaj kod rabatowy 20 zł na całą ofertę!

 

Promocja w Empik

 

Z kodem rabatowym z bezpłatnej aplikacji goodie Empik oferuje 20 zł zniżki przy zamówieniu za min. 100 zł. Aby skorzystać ze zniżki, wpisz kod z aplikacji goodie na stronie sklepu przy podsumowaniu zakupu. Oferta ważna jest tylko z kodem. Oferta ważna jest do odwołania. Polecamy Empik, ponieważ dostawa do salonów kosztuje 0 zł. W ofercie znajduje się 2 000 000 produktów. Infolinia funkcjonuje 24 h 7 dni w tygodniu. Z kartą „twój empik” można kupić taniej.

 

Zniżki i kody rabatowe w goodie

 

W bezpłatnej aplikacji goodie znajdziesz wiele innych interesujących zniżek w sklepie Empik. Na przykład teraz Empik oferuje rabaty do 50% na figurki marki Hasbro. Jeśli lubisz ebooki już teraz kupując dowolny czytnik Pocketbook w sklepie empik.com, 3 ebooki – Katarzyna Nosowska – „A ja żem jej powiedziała…”, Katarzyna Puzyńska – „Nora”, Remigiusz Mróz – „Zerwa” – otrzymasz gratis. Polecamy również gry Hasbro w promocji – druga sztuka 50% taniej. Marka Medel jest również dostępna z dodatkowym rabatem do -12%. Za wyrzutnie, naboje, łuki, pistolety na wodę, tory samochodowe, strzałki marki NERF taniej nawet o 40%.

 

Życzymy udanych zakupów.