Powrót

do szkoły

Ważna od 2018-07-20 do 2018-08-31, 23:59

Opis

W ofercie Empiku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby przygotować pokój i plecak swojego dziecka do powrotu do szkoły.

Wszystkie okazje

Sklep internetowy i salon Empik jest doskonale zaopatrzony na powrót do szkoły. Kampania „Back to school” w Empiku to: artykuły szkolne, podręczniki, pokój ucznia, elektronika, pomoce naukowe, sport, porady oraz filmy.

 

Powrót do szkoły z Empik

 

Sklep internetowy i salon Empik z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przygotował trzy kolekcje. Pierwsza z nich GREEN przenosi do świata znanego z amazońskiej dżungli. Zeszyty, piórniki, długopisy, kubki termiczne i inne przybory szkolne zdobią motywy kolorowych liści, nie tylko w kolorze zielonym. Kolekcja KOSMOS to motywy rodem z galaktyki: rozgwieżdżone niebo i planety. Etniczną kolekcję LAMA zdobi motyw lamy, ale też kaktusów, chmur i innych roślin. Jak zawsze w Empiku można kupić podręczniki szkolne, lektury szkolne oraz repetytoria szkolne. Empik zadbał również o duży wybór: krzeseł do pokoju ucznia, biurek, lampek, szafek, zegarek, łóżek, naklejek ściennych jak również gadżetów, które uprzyjemnią uczniowi śniadanie typu lunchboxy. W Empiku znajdziesz ponad 8000 produktów szkolnych.

 

Promocje i zniżki z goodie

 

Salon Empik jak również sklep internetowy przygotował również mnóstwo zniżek, promocji i kodów rabatowych, dzięki którym możesz kupić te produkty taniej. Empik oferuje 20 zł zniżki przy zamówieniu za min. 100 zł. Oferta ta ważna jest z kodem, który znajdziesz w bezpłatnej aplikacji goodie.

 

Życzymy miłego powrotu do szkoły.