eMILAtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

eMILA

Przepraszamy. eMILA nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Nie trzeba być kierowcą, aby wiedzieć, że bez paliwa daleko się nie zajedzie. Stacje benzynowe rozsiane są po całej Polsce, a od kilku lat coraz większą popularność zdobywa sobie sieć eMILA. Jaka jest tego przyczyna? Otóż każda stacja paliw eMILA jest miejscem samoobsługowym, rozplanowanym tak, aby zapewnić komfort, wygodę i elastyczność, a także oszczędność pieniędzy każdemu kierowcy! Jeśli więc jeszcze nie słyszałeś o stacji eMILA, najwyższy czas to zmienić!


Stacja paliw eMILA – co zatankujesz?

Sieć stacji eMILA oferuje dwa rodzaje paliw: benzynę bezołowiową 95 oraz olej napędowy ON. Znaczna część punktów eMILA zlokalizowana jest w sąsiedztwie centrów handlowych i supermarketów, dzięki czemu możesz zatankować do pełna przy okazji robienia codziennych zakupów, ponadto nie musisz dodatkowo zużywać paliwa na dojazd specjalnie do stacji benzynowej! eMILA to obecnie jedyna tego typu sieć w Polsce, mająca 30 punktów na mapie całego kraju. Zaletą nie do przecenienia jest nie tylko wygodna samoobsługa, jaką oferuje każda stacja paliw eMILA – to również bardzo atrakcyjne ceny za każdy z dostępnych rodzajów paliwa! Dzięki temu nie tylko wygodnie zatankujesz tam do pełna, ale też zapłacisz mniej niż w konkurencyjnych sieciach – a to przecież równie ważne, jak jakość paliwa. Ta z kolei kontrolowana jest regularnie przez odpowiednie organy, tj. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta oraz Państwową Inspekcję Handlową.

Płatności możesz dokonywać za pomocą karty lub gotówką. Możesz wyrobić sobie kartę klienta eMILA, aby przy każdych zakupach identyfikować w systemie i w dowolnym momencie pobrać fakturę za zatankowane paliwo. To udogodnienie jest ogromną zaletą dla wszystkich firm.


Jak kupować korzystanie na stacjach eMILA?

Jeśli przypadła Ci do gustu znajdująca się w Twojej okolicy stacja paliw eMILA i chcesz robić tam często zakupy, istnieje skuteczny sposób, aby płacić za nie jeszcze mniej i nie martwić kosztami! To akceptowany przez sieć eMILA kod rabatowy. Jak go zdobyć? Zdaj się na pomoc wygodnej aplikacji goodie. O co chodzi? Goodie to niewielka, pomysłowa aplikacja, która wynajduje dla Ciebie rozmaite cenowe okazje. Jeśli pojawi się dedykowany sieci eMILA kod rabatowy, natychmiast otrzymasz o tym informację. Goodie podpowie Ci także, jak go zdobyć. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkiego, co oferuje Ci sieć eMILA jeszcze taniej.

Pomoc goodie nie ogranicza się do samych kodów czy kuponów rabatowych. Ta dostępna na smartfony aplikacja powiadomi Cię również, kiedy sieć eMILA ogłosi sezonowe promocje czy też szczególne wydarzenie (Dzień Kundelka, Walentynki). Zainstaluj goodie, dodaj eMILA do listy ulubionych marek i korzystaj z okazji! Z goodie będziesz zawsze na bieżąco.