Egurrola Dance Studiotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Szkoła tańca

Przepraszamy. Egurrola Dance Studio nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Lubisz taniec, wyrażasz nim siebie i zatracasz się w nim bez reszty? A może marzysz o tym, aby spróbować swoich sił na parkiecie. Poznać podstawowe kroki taneczne w określonej sekcji pod okiem doświadczonego instruktora? Jeśli chociaż na jedno z tych dwóch pytań odpowiesz twierdząco, to znaczy, że warto poznać wyjątkową szkołę tańca jaką jest Egurolla Dance Studio. Grupa działa w kilku miastach i co najważniejsze głównym dowodzącym jest Augustin Egurolla. Jeśli taniec jest Ci bliski, na pewno wiesz, kim jest ta osoba.


Augustin Egurolla

Mistrz tańca. Tak można go scharakteryzować w jednym zdaniu. Augustin Egurolla jest człowiekiem z charyzmą i ma w tańcu naprawdę dużo do powiedzenia. Jest także pedagogiem, sędzią, jurorem w takich programach jak: Mam talent, „You Can Dance – Po prostu tańcz!” i choreografem, choćby Tańca z gwiazdami. Augustin Egurolla może poszczycić się dwunastoma tytułami mistrza Polski. To on założył szkołę Egurolla Dance Studio, pierwszą profesjonalną szkoła tańca w Polsce. Zgromadził wokół siebie wspaniałych nauczycieli i choreografów, dzięki czemu Egurolla Dance Studio zyskała nowy, niepowtarzalny styl i wysoką jakość.

Augustin Egurolla kieruje też formacją taneczną VOLT, działająca w ramach szkoły Egurolla Dance Studio. Grupa odnosi wiele sukcesów, bierze udział w najważniejszych wydarzeniach rozrywkowych oraz programach telewizyjnych.


Zespoły w Egurolla Dance Studio

Oprócz wspomnianej grupy VOLT możesz zapisać się do również profesjonalnej grupy V2. Sekcja ta wielokrotnie wspiera tancerzy z grupy VOLT, co robi zawsze z dużym profesjonalizmem. Trenerką zespołu jest m.in. Katarzyna Mieczkowska, uczestniczka programu You Can Dance.

Jeśli interesujesz się hip-hopem lub techniką new-age, to możesz spróbować swoich sił w zespole SWAGG. Będziesz trenować akrobatykę, choreografię oraz poznasz kulturę hip-hopu, dzięki zajęciom organizowanym przez Egurolla Dance Studio.

Pod skrzydłami Egurolla Dance Studio działa także grupa Jazz One, gdzie będziesz mieć styczność z jazzem oraz tańcem klasycznym. Jeśli wolisz jednak taniec żywszy i bardziej nowoczesny, możesz zapisać się do sekcji Luz1. Skoki, piruety, techniki tańca, warsztaty z choreografii i wiele innych zajęć w tygodniu.


Warsztaty w Egurolla Dance Studio

Szkoła tańca Egurolla Dance Studio to nie tylko sekcje taneczne. Tu możesz także zapisać się na ciekawe warsztaty, np. Jazz Mastres – czyli najlepsze lekcje tańca jazzowego lub Master Choreo, czyli trenujesz swoje umiejętności w czasie najlepszych streetowych classów w mieście.


Egurolla Dance Studio zniżki

Jeśli chcesz zapisać się na któryś z kursów tanecznych, a aktualnie nie masz na to funduszy, chwytaj promocje. W Egurolla Dance Studio zniżki zdarzają się dosyć często, o czym możesz się dowiedzieć, korzystając chociażby z aplikacji goodie. Zainstaluj ją na swoim telefonie i ciesz się najnowszymi informacjami prosto ze szkoły Egurolla Dance Studio.