E.Leclerctylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

E.Leclerc

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-06-18 do 2019-06-22
    Nowa Gazetka
  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-06-11 do 2019-06-22
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiSieć sklepów E.Leclerc założona została w 1949 roku we Francji przez Édouarda Leclerca. Właśnie od jego nazwiska pochodzi nazwa firmy. Na samym początku działania właściciel posiadał jedynie jeden, bardzo mały dyskont w miejscowości Landerneau, a po kilku latach założony został pierwszy hipermarket E.Leclerc, oferujący szeroką gamę produktów spożywczych i przemysłowych. Już w 1979 roku Édouarda Leclerc postanowił zainwestować w kilkanaście stacji benzynowych. Obecnie obok hipermarketów E.Leclerc często zlokalizowane są właśnie stacje, oferujące paliwa po niższych cenach.

Spółka E.Leclerc posiada obecnie prawie 600 sklepów w samej Francji. W Polsce zlokalizowane jest 44 obiekty, we Włoszech 43, w Portugalii 20, a w Hiszpanii 22. E.Leclerc zatrudnia około 100 tysięcy osób, a roczny dochód przekracza już 50 miliardów euro. W naszym kraju hipermarkety E.Leclerc działają w oparciu o model franczyzy. Oznacza to, że każdy sklep ma innego zarządcę, a E.Leclerc udostępnia właścicielowi jedynie logo, know how oraz kontakty dostawców. Warto wspomnieć, że hipermarkety i supermarkety E.Leclerc są często otwarte przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Obecnie marka posiada aż 500 stacji benzynowych na całym świecie, które oferują takie paliwa, jak benzyna bezołowiowa, diesel czy gaz płynny LPG w konkurencyjnych cenach względem największych koncernów. W posiadaniu sieci E.Leclerc znajdują się również apteki i drogerie.

E.Leclerc zakupy online

Za pośrednictwem przejrzystej strony internetowej możemy zrobić w sklepie E.Leclerc zakupy online. Obecnie w bazie znajdują się takie produkty spożywcze, jak owoce, warzywa, pieczywo, wędliny, nabiał, mrożonki, ryby oraz napoje i słodycze. W sklepie E.Leclerc online kupimy również zabawki, artykuły gospodarstwa domowego oraz karmy i akcesoria dla zwierząt. W E.Leclerc za niewielką dodatkową opłatą zatrudnieni kierowcy przywiozą nasze zakupy w takich miastach, jak Gliwice, Katowice, Gdańsk, Radom, Lublin, Elbląg czy Wrocław. E.Leclerc nie wyklucza, że możliwość dostawy zakupów do domu pojawi się niebawem również w hipermarketach i supermarketach w innych polskich miastach.

E.Leclerc to również liczne promocje

Wydawana co tydzień przez sklep E.Leclerc gazetka promocyjna zawiera wszystkie najświeższe i najbardziej opłacalne oferty. Dzięki nim zaoszczędzimy sporo pieniędzy na zakupach dla całej rodziny. Udostępniania przez E.Leclerc gazetka to również sposób na zaoszczędzenie czasu. Aby móc stale kontrolować i zapoznawać się z ofertami sklepu E.Leclerc, warto korzystać z platformy goodie, która do swojej bazy dodaje codzienne setki ofert promocyjnych. Goodie jest dostępne na urządzenia pracujące pod kontrolą mobilnego systemu operacyjnego iOS oraz Android. Co ważne, nierzadko E.Leclerc gazetka zawiera promocje, które możemy wykorzystać podczas zakupów w sklepie E.Leclerc online. Wydawana przez E.Leclerc gazetka to dziesiątki produktów w promocyjnych cenach.