Dinotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

DinoSkończyła Ci się kawa, mleko do kawy albo potrzebujesz ciasta, bo okazało się, że za chwilę masz niespodziewanych gości? Wpadnij do Dino marketu na szybkie zakupy. Kupisz tutaj wszystko – świeże owoce i warzywa, wędliny, aż po mięso na dzisiejszy obiad.
Sieć marketów „Najbliżej Ciebie” to właśnie Dino. Sklepy Dino to już 775 placówek o średniej powierzchni 400 metrów kwadratowych, obecnych od 18 lat na rynku w Polsce, aktualnie w 12 województwach.
Sklepy Dino zlokalizowane są głównie w mniejszych miejscowościach, małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast.

Dino Sklep – zawsze świeżo i tanio

Dino sklep to ponad 4000 produktów spożywczych, kosmetycznych i chemicznych. Codzienne dostawy owoców i warzyw sprawiają, że klienci sieci Dino mogą liczyć na towary najwyższej jakości.
Dino market to także możliwość zakupu własnych wyrobów mięsnych Agro Rydzyna – firmy wyróżnionej certyfikatem „Najwyższa Jakość” przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością, za najwyższą jakość przetwórstwa mięsnego przy zachowaniu staropolskich receptur.
Dino sklep to gwarancja doskonałej jakości oraz szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.
W sklepach ogólnospożywczych nie zawsze można dostać świeże produkty doskonałej jakości. Tymczasem Dino sklep to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego akurat potrzebujesz, nie tracąc czasu na zakupy w kilku sklepach, a przy tym będziesz mieć pewność, że zdrowo zjesz.

Dino – gazetka

Ukazująca się co tydzień Dino gazetka to korzystne promocje na: produkty mięsne z Agro Rydzyna, nabiał, owoce i warzywa, mrożonki, produkty garmażeryjne, słodycze, napoje, alkohol i inne produkty spożywcze.
W ofercie Dino znajdziesz także świeże kwiaty lub świetny pomysł na prezent np. z okazji Dnia Babci czy Walentynek.
Dino gazetka to również szeroki wybór produktów dla domu, od tych potrzebnych w kuchni, jak naczynia, środki i akcesoria do czyszczenia, po te typowo dekoracyjne, które upiększą każde wnętrze.
A gdy masz w domu pupila, w Dino znajdziesz również coś dla niego – karmy oraz akcesoria dla kota i psa.
Liczne promocje oraz Dino gazetka dostępne są na stronie internetowej: www.marketdino.pl oraz w aplikacji goodie i na stronie: www.goodie.pl
Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami marketu Dino, to wystarczy zapisać się do newslettera dostępnego na stronie internetowej marketu.
Wybierasz się na cotygodniowe zakupy? Zabrakło masła, mleka, płatków, szamponu, karmy dla psa albo herbaty? Sprawdź aktualne promocje na goodie, zrób listę i odwiedź swój najbliższy sklep Dino. To udane zakupy, codziennie przez cały tydzień.

Dino – godziny otwarcia:

Od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00.
W niedzielę w godzinach od 8:00 do 21:00.