DI Piutylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

DI Piu

Przepraszamy. DI Piu nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.DI Piu to renomowana marka galanterii skórzanej, której właścicielem jest firma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Wziątek, działająca na polskim rynku już od 1999 roku. Dzięki temu marka DI Piu, której nazwa w tłumaczeniu znaczy „więcej” bazuje na doświadczeniu, ale też stale się rozwija w myśl idei „więcej”. Marka DI Piu powstała, aby zaoferować klientom więcej, nie tylko jako większy wybór produktów, ale też lepszą jakość, czy bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego też DI Piu torebki czy inne wyroby skórzane tworzone są z myślą o wysokich oczekiwaniach klienta. Od początku swojej działalności marka DI Piu prowadzi sieć detalicznych punktów sprzedaży, które można znaleźć w najlepszych galeriach handlowych na terenie kilku największych województw w Polsce. Mimo, że DI Piu to polska marka, cieszy się ona równie dużym zaufaniem klientów, jak konkurencyjne marki włoskie. Domeną marki są DI Piu torebki skórzane, ale w sklepach można też kupić inne wyroby galanteryjne oraz paski. Warto też wspomnieć, że każdy sklep stacjonarny jest aranżowany w podobny sposób, aby klienci mogli się w nich łatwo odnaleźć.

Promocje na skórzane torebkiPonieważ DI Piu torebki wykonywane są z najlepszych, włoskich materiałów, między innymi droższych odmian materiałów skórzanych, to niestety trzeba liczyć się z tym, że DI Piu sklep będzie miał ceny wyższe niż sklepy sieciowe.Jednak chcąc mieć produkty wysokiej jakości, trzeba równie dobrze zapłacić. Ale na szczęście marka DI Piu często w swoich sklepach oferuje promocje. Gdzie szukać informacji o najnowszych promocjach marki DI Piu? Można regularnie sprawdzać najnowsze promocje na przykład na DI Piu portfele w aplikacji mobilnej goodie. Dostępna jest też strona internetowa goodie.pl, na której przy marce DI Piu pojawią się najnowsze oferty rabatowe, informacje o prowadzonej wyprzedaży czy o promocjach w sklepach stacjonarnych. Wystarczy więc sprawdzać na goodie aktualne akcje promocyjne, aby kupić wymarzoną torebkę DI Piu w korzystnej dla nas cenie.

Nie tylko torebki damskieMarka DI Piu ma bardzo bogatą ofertę produktową. Każdy DI Piu sklep oferuje galanterię skórzaną zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Można więc w sklepach kupić i DI Piu portfele męskie, i torebki damskie. Oprócz tego w stałej ofercie marki DI Piu są też torebki wizytowe, walizki, pilotki, skórzane etui na dokumenty albo klucze, czy skórzane paski odpowiednie dla kobiet i dla mężczyzn. Można też znaleźć DI Piu torebki wykonane z eko-skóry. Sezonowo w DI Piu pojawiają się też dodatki takie, jak: szaliki zimowe, skórzane rękawiczki, parasole czy też idealne na ciepłe pory roku okulary przeciwsłoneczne. W DI Piu z powodzeniem można też kupić biżuterię.