Denontylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

DenonDenon to firma z tradycjami, Denon to marka, bez której trudno sobie wyobrazić muzykę towarzyszącą nam przez cały dzień. Denon heos czy Denon avr i oczywiście Denon głośniki to perfekcyjne dźwięki, które trafiają wprost do naszych uszu. Dlaczego to właśnie Denon zyskał tak znaczącą pozycję na rynku, a sprzęt marki Denon jest przedmiotem marzeń wielu z nas?


Denon – trochę historii

Historia marki Denon rozpoczyna się blisko 100 lat temu. Pierwszy profesjonalny rejestrator ujrzał światło dzienne w 1939 roku, a pierwsze płyty stereo pojawiły się w Japonii w 1958 roku. Z kolei już w 1972 roku pojawiły się pierwsze zwiastuny technologii CD, a pierwszy odtwarzacz CD został wprowadzony na rynek przez Denon w 1982 roku. Denon był również pionierem w dziedzinie urządzeń obsługujących dekodowanie Dolby Digital, co dało możliwość znakomitego odtwarzania treści wielokanałowych.

Dziś Denon to systemy Denon avr oraz Denon heos, czyli zaawansowane produkty zarówno sieciowe, jak i bezprzewodowe, reprezentujące technologię multi-room. Cudowna jakość dźwięku, połączona z nowoczesną konstrukcją jest tym, czego szukają klienci.


Denon spełnia marzenia

Gama produktów Denon rzeczywiście jest imponująca. Denon promocje to również coś, na co zawsze można liczyć, choć sprzęt tak wysokiej jakości teoretycznie nie wymaga stosowania takich narzędzi wspierania sprzedaży. W ofercie Denon znajdziemy urządzenia stanowiące sieciowe systemy muzyczne, takie jak Denon DRA-100, czyli sieciowy odtwarzacz stereo, kompaktowe odtwarzacze CD, a także Sieciowy System Muzyczny Wi-Fi CEOL Piccolo N4, który służy do strumieniowego odtwarzania dźwięku, radia internetowego czy Spoitfy. CEOL Piccolo zmieści się wszędzie i zapewnia dostęp do muzyki zaczerpniętej z domowej sieci internetowej, do muzyki zgromadzonej w komputerze czy w innym urządzeniu mobilnym. W komplecie znajdują się też Denon głośniki z dziesięciocentymetrowym przetwornikiem tonów niskich i średnich oraz z dwucentymetrowym, kopułkowym głośnikiem wysokotonowym.

Denon to także odtwarzacze blu-ray, soundbary i amplitunery AV. Ponadto słuchawki, głośniki i – co najważniejsze dla klientów – Denon promocje i oferty specjalne.


Denon promocje

Klienci kochają urządzenia oferowane przez Denon, czekają na nowości tej marki, czekają na oferty specjalne. Nie ma się co dziwić, że gdy pojawiają się ogłaszane przez Denon promocje, chętnych do zakupu tego sprzętu jest jeszcze więcej. Jeśli również zamierzasz kupić dobry sprzęt, który pozwoli Ci na rozkoszowanie się każdym dźwiękiem, każdą nutą Twojej ulubionej muzyki, pobierz aplikację goodie. To platforma, która gromadzi informacje o wszystkich interesujących promocjach, w tym o Denon promocje. Gdy pojawi się taka oferta, goodie poinformuje Cię o niej, a Ty nie przegapisz nigdy doskonałych okazji, które Denon przygotowuje dla swoich klientów.