Damastylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Damas

Przepraszamy. Damas nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Damas to sklep z 15-letnią tradycją, zajmujący się sprzedażą importowanych produktów śródziemnomorskich najwyższej jakości. Damas sklep został stworzony przez właścicieli z miłości do kuchni rejonu Morza Śródziemnego. Sprawdź z pomocą aplikacji goodie, jakie są obecnie w Damas promocje. Wiedząc, jakie produkty warto kupić w niższej cenie, na stronie Damas można znaleźć przepisy na śródziemnomorskie specjały, takie jak kofta, hummus czy mankousze zatar. Wszystkie receptury przetestowane zostały przez właścicielu sklepu – zapalonych podróżników i miłośników kuchni śródziemnomorskiej.


Damas sklep – szeroka oferta produktów

Na stronie internetowej sklepu Damas można znaleźć szeroką gamę produktów używanych tradycyjnie w potrawach śródziemnomorskich: kulki koziego sera, hummus, ryż basmati, nasiona chia, frikeh (zielone ziarno pszenicy) i wiele innych. Dostępne są także gotowe do spożycia przystawki, takie jak falafele, suszone pomidory w oleju czy oliwki z migdałami. Damas prowadzi również dystrybucję przypraw, takich jak: kardamon czy oryginalne curry. Oprócz tego, klienci mają możliwość skosztować oferowanych w Damas słodkich specjałów: daktyli w czekoladzie, chałw w wielu smakach (nawet takiej dla diabetyków!) czy baklawy produkcji Damas – deser kuchni bałkańskiej, złożony z ciasta, orzechów i miodu. Aby zyskać w sklepie Damas promocje, warto skorzystać z okazji oferowanych na goodie.pl po dodaniu sklepu do listy ulubionych.


Egzotyczne napoje w Damas

Prócz szerokiej gamy produktów kuchni śródziemnomorskiej, w sklepach Damas można także nabyć wiele napojów: sok z mango i granatu oraz ajran – rodzaj tureckiego napoju, wytwarzanego z jogurtu i wody, z dodatkiem soli lub pieprzu. Dla wielbicieli ciepłych napojów, Damas przygotował bogatą ofertę: kawę z kardamonem, herbatę turecką czy herbatę mevlana (czyli turecka herbata liściasta). Jeśli chcesz wypróbować niecodzienne produkty w korzystnych cenach, sprawdź w aplikacji goodie obowiązujące w Damas promocje, a następnie złóż zamówienie przez internet lub wybierz się do jednego z punktów.


Punkty sprzedaży Damas w Polsce

W celu utrzymania jak najlepszej jakości oraz świeżości produktów oferowanych przez Damas, sklep ten nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, gdyż ryzyko, że towar utraci swoje właściwości podczas transportu jest zbyt duże. Zamiast tego, możliwe jest odebranie zamówienia w jednym z dwunastu punktów: w sklepie Damas zlokalizowanym w Centrum Handlowym Silesia w Katowicach oraz jedenastu sklepach rozlokowanych na terenie Warszawy, na ulicach: Żurawiej, Koszykowej, Olkuskiej, Wołowskiej, Jubilerskiej, Głębockiej, Górczewskiej, a także w C.H. Złote Tarasy oraz C.H. Arkadia, na placu Mirowskim i Alejach Jerozolimskich.

Chcąc sprawdzić oferowane przez sklep Damas promocje, można także skontaktować się telefonicznie z poszczególnymi punktami. Istnieje także możliwość telefonicznego złożenia zamówienia z 24-godzinnym wyprzedzeniem, aby dać pracownikom Damas czas na odpowiednie przygotowanie oraz staranne zapakowanie zamówienia.