Dajar

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 4%

DajarDajar to przedsiębiorstwo, które zajmuje się dystrybucją i produkcją artykułów dla domu i ogrodu. Śmiało można powiedzieć, że Dajar jest największą taką firmą nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowej. Dajar nawiązuje kontakty handlowe ze wszystkimi znaczącymi producentami światowymi w branży AGD, co skutkuje imponującą ofertą. Nie bez znaczenia są tu także dwa własne zakłady produkcyjne. Dajar – jako producent – specjalizuje się w wytwarzaniu artykułów kempingowo-ogrodowych, desek do prasowania, czy suszarek do bielizny. Poza tym Dajar ceniony jest za poduszki, które szyje we własnych szwalniach.

Dajar sklep – wszystko, czego dusza zapragnieNależący do marki Dajar sklep ma bogatą ofertę. I nie są to wyolbrzymione słowa, bowiem Dajar proponuje meble ogrodowe, poduszki, różnego rodzaju akcesoria (narzędzia, doniczki, grille), dekoracje (wazony, bieżniki), akcesoria kuchenne, elementy wyposażenia łazienki (kosze na bieliznę, wagi). Poza tym znajdujący się w posiadaniu Dajar sklep doskonale zna dziecięce upodobania i dlatego ma im sporo do zaproponowania: talerze, kubki, czapeczki, serwetki z motywami, takimi jak: Frozen, Hello Kitty, Kubuś i przyjaciele, Samoloty czy Star Wars. Wszystko to powoduje, że w Dajar sklep pozwala łatwo i niedrogo zorganizować urodziny z ulubionym bohaterem dziecka. Co więcej, będący pod kontrolą marki Dajar sklep ma także rzeczy potrzebne kibicom i właścicielom psów.

Dajar sklep internetowyDajar idzie z duchem czasu i proponuje swoim klientom intuicyjny oraz wygodny w korzystaniu sklep internetowy. Wszystko jest ładnie skatalogowane, a zdjęcia produktów w ciekawych aranżacjach sprawiają, że należący do marki Dajar sklep internetowy chce się odwiedzać często zarówno dla zakupów, jak i też dla wrażeń estetycznych, które bez wątpienia zainspirują wielu z nas. Poza tym każdego, kto przegląda stronę tej firmy, z pewnością zaintryguje zakładka prezenty. Jednak nie zdradzimy, co się w niej kryje. To tajemnica dla osób, kto zechcą ją poznać. Co więcej, sklep internetowy firmy Dajar dostarcza nam także wielu ciekawych informacji. Dowiadujemy się między innymi, że możemy złożyć zamówienie na uszycie konkretnego produktu zgodnie z naszym własnym projektem. Dajar pozwala nam wybierać z bardzo wielu wzorów, materiałów, kolorów i deseni.

Dajar kod rabatowy to dopiero gratkaDajar ma fantastyczną ofertę wyprzedażową. Okazyjnie można kupić prawie 2 tysiące produktów. Do każdego z nich przypisany jest specjalny kod rabatowy. Nietrudno znaleźć artykuły tańsze od 15 do nawet 50%. Dlatego też w Dajar kod rabatowy to coś, czego absolutnie nie można przegapić. Poza tym warto skorzystać z aplikacji goodie, dzięki której z pewnością nie umknie naszej uwadze żadna promocja. Wystarczy dodać Dajar do listy ulubionych sklepów, by otrzymywać informacje o cenowych okazjach.