Właścicielem marki Czas na Herbatę jest działająca od 1997 roku firma Progressive. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w imporcie oraz produkcji wysokogatunkowych herbat, które można kupić pod marką Czas na Herbatę. Oprócz samej herbaty firma ta sprzedaje też profesjonalne zestawy do przyrządzania herbaty czy jej przechowywania, aby żadna z wysokogatunkowych herbat marki Czas na Herbatę nie straciła swoich właściwości.

Marka Czas na Herbatę w swoich sklepach oferuje tylko i wyłącznie sprawdzone i certyfikowane produkty. Dzięki temu klienci dostają gwarancję niepowtarzalnego smaku herbat, których liście, owoce i kwiaty pochodzą z najlepszych plantacji. W herbatach marki Czas na Herbatę można znaleźć wyłącznie naturalne składniki.

Obecnie marka Czas na Herbatę sklepy firmowe ma w 27 punktach, m.in. Czas na Herbatę Wrocław. A dzięki współpracy z partnerami franczyzowymi można herbatę od Czas na Herbatę kupić w 73 innych sklepach i przez Internet.

Kiedy kupować w promocyjnej cenie?

Przez wysoką jakość oraz atrakcyjne, nigdzie indziej niedostępne mieszanki składników, herbaty marki Czas na Herbatę nie są tak tanie, jak zwykła herbata z marketu. Dlatego warto śledzić Czas na Herbatę promocje, ponieważ wtedy w cenie regularnej jednej paczki herbaty można nabyć dwie. Bardzo często salony firmowe, m.in. Czas na Herbatę Warszawa, oferują promocje na poszczególne mieszanki. Jednak zamiast odwiedzać wszystkie Czas na Herbatę sklepy po kolei w poszukiwaniu rabatów, można sprawdzić wszystkie Czas na Herbatę promocje w jednym miejscu. Gdzie? Z pomocą przychodzi zarówno strona internetowa goodie.pl, jak i wygodna aplikacja mobilna goodie. Pokaże ona, czy na przykład w Czas na Herbatę Wrocław trwają aktualnie promocje albo czy w jakimś ogólnospożywczym sklepie nie ma akurat zniżek na herbaty od Czas na Herbatę. W ten sposób, zamiast odwiedzać sklep Czas na Herbatę Warszawa czy sprawdzać sklepy herbaciane, można zaoszczędzić czas i udać się do jednego, konkretnego sklepu na zakupy.

Niezwykła herbata

Marka Czas na Herbatę oferuje najlepsze mieszanki herbat w Polsce. Wystarczy raz spróbować oryginalnej receptury Czas na Herbatę, aby porzucić dotychczas kupowane zwykłe herbatki. Czas na Herbatę sklepy oferują duży wybór najbardziej popularnych w Polsce herbat czarnych, zielonych czy owocowych. Jednakże w sklepach Czas na Herbatę można też kupić herbaty białe, czerwone i kwitnące – które są coraz popularniejsze ze względu nie tylko na smak, ale też wygląd. Co ciekawe Czas na Herbatę sklepy oferują również rozmaite kawy ziarniste oraz kawy smakowe, jak czekoladowa czy śmietankowa. Wyjątkowo popularne są też herbaty typu grzaniec czy Zimowy Czar z dodatkiem suszonych owoców. Każda z mieszanek herbat Czas na Herbatę jest unikatowa.