Logo Czas na Herbatę
Ulubione
-15%

na zakupy powyżej 50 zł

Ważna od 2018-06-22 do odwołania

Opis

W ramach programu lojalnościowego w M1 Marki, firma Czas na Herbatę oferuje 15% rabatu na zakupy powyżej 50 zł.
Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami. Oferta ważna od poniedziałku do piątku. 
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje

Kochani, czas na herbatę! I to niekoniecznie w porze five’o’clock. Herbatę lubimy pić o każdej porze. Zwłaszcza jeśli w sklepie Czas na Herbatę widzimy zniżkę – 15% na zakupy powyżej 50 zł w centrum handlowym M1 w Markach.

 

Promocja na herbatę w Czas na Herbatę

 

W ramach programu lojalnościowego w M1 Marki, firma Czas na Herbatę oferuje 15% rabatu na zakupy powyżej 50 zł. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami. Oferta ważna od poniedziałku do piątku. Jest w czym wybierać! Sklep Czas na herbatę dysponuje w swojej ofercie herbatami: czarnymi, czarnymi z dodatkami, zielonymi, żółtymi, owocowymi, białymi, czerwonymi, firmowymi, OOLONG, kwitnącymi, białymi z dodatkami, czerwonymi z dodatkami oraz wieloma innymi. Kartę Lojalnościową W M1 w Markach założysz dosłownie w minutę w bezpłatnej aplikacji goodie.

 

Promocje i zniżki z goodie

 

Dzięki aplikacji goodie dowiesz się o innych zniżkach i promocjach w sklepie Czas na herbatę, nie tylko stacjonarnym ale również internetowym: https://www.czasnaherbate.net/. Czas na Herbatę oferuje 20% rabatu na ziarniste kawy smakowe. Warto również zwrócić uwagę, że sklep Czas na Herbatę zaprezentował butelki do „zaparzania” herbaty na zimno oraz przygotowania wody smakowej.

 

Jaka herbata jest Twoja ulubiona? Życzymy miłego delektowania się tym szczególnym napojem!