Letnie nowości

Do wyczerpania zapasów

Opis

Czas na Herbatę prezentuje nowości letnie a w nich m.in.: nowe smaki herbaty, zestawy herbaciane, nowe smaki kawy.

Wszystkie okazje

Lubisz herbatę? My też. Tym bardziej zachęcamy do rozkoszowania się letnimi nowościami, które prezentuje sklep Czas na herbatę.

 

Letnie nowości w Czas na herbatę

 

Czy próbowałeś już KOPI LUWAK, najdroższej kawy świata? Ma smak łagodny, bez goryczki. Opakowanie takiej kawy kosztuje aż 149 zł. Ta wysoka cena jest wynika z tego, że jej roczna unikatowa produkcja wynosi tylko 500 kilogramów. Piękna pora roku, jaką jest lato, to również czas ślubów i wesel. W sklepie Czas na herbatę możesz kupić piękny prezent dla szczęśliwej pary młodej – kompozycję herbacianą do wyboru: Malinowa, Siódme Niebo, Smak namiętności, Słoneczna Arkadia, Karmelova. Wszystkie w cenie 6,50 zł. Kompozycje dostępne są również w większych opakowaniach w cenie 17,50 zł. Do wyboru: Spacer kochanków, Earl Grey różany, Wiśnie w rumie, Aloe vera, Miłosny uśmiech. Taki romantyczny, unikatowy prezent z pewnością ucieszy parę młodą.

 

Promocje i zniżki z goodie

 

Jak ten czas szybko płynie! Niedługo letnie nowości w Czasie na herbatę, zapewne będzie można kupić w promocji lub na wyprzedaży. Jeśli chcesz szybko się o nich dowiedzieć, pobierz aplikację goodie na telefon z systemem Android lub iOS. Zachęcamy już teraz do skorzystanie ze zniżek w sklepie Czas na herbatę. Już teraz sklep Czas na Herbatę oferuje 20% rabatu na herbaty na zimno.