Crocstylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

CrocsChoć w Polsce marka Crocs jest dość kontrowersyjna, to i tak crocsy stały się modne. Celem firmy Crocs było wyprodukowanie wygodnych, a przy tym zdrowych w użytkowaniu butów. Dlatego też w 2002 roku trzech przyjaciół: Scott Seamans, Lyndon Hanson i George Boedecker postanowiło założyć firmę produkującą najlepsze, ale i oryginalne buty. W ten sposób zaczęła się barwa historia marki Crocs. Dla wielu osób te wygodne i zdrowe buty są brzydkie, a inni nie wyobrażają sobie nosić nic innego, jak crocsy.

Obecnie oprócz wygodnego, klasycznego modelu Calssic Clog można kupić też Crocs damskie buty na obcasie, zimowe śniegowce czy kalosze. Co sezon do oferty marki Crocs wprowadzane są nowe modele zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, można też znaleźć kolorowe Crocs dla dzieci w każdym wieku.

Crocsy, mimo iż dla wielu nie grzeszą wyglądem, są wykonane z wykorzystaniem technologii PCCR, która zmniejsza obciążenia stawów kolanowych. Dlatego też na crocsy często decydują się osoby, które w pracy dużo chodzą lub stoją.


Promocje i wyprzedaże

Trzeba przyznać, że marka Crocs jak na firmę produkującą bardzo dobre i trwałe buty nie jest droga, ale warto polować na promocje. Aby wiedzieć, gdzie i kiedy jest na Crocs wyprzedaż, można skorzystać z informacji zawartymi na portalu goodie.pl albo w aplikacji mobilnej goodie. Dzięki temu można kupić klasyczne buty Crocs nawet o kilkadziesiąt złotych taniej. Zwykle Crocs wyprzedaż jest organizowana, kiedy zmienia się sezon, ale i w międzyczasie można spotkać się z promocjami i kupić buty Crocs nawet o 50% taniej.


Crocsy i popularne modele

Najbardziej znane są chyba Crocs sandały z krytym przodem z wypustkami oraz zapiętkiem. Jest to model nazywany Classic Clog i obecnie uznawany za najlepiej sprzedający się model butów Crocs. Jednak buty te nie są przykładem eleganckich i lekkich sandałów, więc wiele osób rezygnuje z ich zakupu ze względu na wygląd. Na szczęście w ofercie są też Crocs sandały o prostej formie, które (gdyby nie logo krokodylka) dla większości nie wyglądają na produkt marki Crocs.

Bardzo dużo osób kupuje też buty Crocs dla dzieci, ponieważ nie tylko nie obciążają one stawów kolanowych, ale też są antypoślizgowe, co sprawia że są jeszcze bezpieczniejsze dla najmłodszych. Na wyróżnienie zasługują też japonki Crocs damskie, które można kupić w postaci klasycznych japonek jak Crocs Kadee, ale też w postaci japonek z paskiem dookoła stopy, jak Crocs Sexi Flip, które sprawdzą się jako obuwie do wody. Oczywiście firma Crocs produkuje też buty męskie czy unisex. Warto poznać całą ofertę, a dzięki goodie kupić te wygodne buty taniej.