Crazy Butchertylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Crazy Butcher

Przepraszamy. Crazy Butcher nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Lubisz soczyste steki? Nie wyobrażasz sobie solidnego obiadu bez mięsa najlepszej jakości? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiesz „tak”, a mieszkasz w Warszawie, musisz koniecznie odwiedzić stoisko Crazy Butcher. Tutaj stawia się na jakość, dlatego oferowane przez Crazy Butcher mięso na steki to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Crazy Butcher – mięso z pasjąTym, czym szczyci się Crazy Butcher od początku działalności, jest stawianie wyłącznie na mięso wysokiej jakości. Dlatego jest ono sprowadzane z różnych rejonów nie tylko Polski, ale całego świata. Dzięki temu oferuje Crazy Butcher mięso na steki bavette, ribeye i inne, a także możesz nabyć tam wołowinę Salers, Red Angus czy Hereford. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować – żaden problem. Sprzedawcy doskonale znają się na mięsach, ich pochodzeniu oraz zastosowaniu, dzięki czemu mogą pomóc Ci dobrać najbardziej odpowiednie dla Twojego podniebienia oraz planowanej obróbki. Mało tego – mający swoje stoisko w Hali Koszyki Crazy Butcher sprowadza mięsa egzotyczne, cenione na całym świecie, jak np. japońska wołowina Kobe Beef. Oprócz tego w ciągłej ofercie znajduje się drób, wieprzowina, jagnięcina i inne gatunki mięs.

W Crazy Butcher ekologia na pierwszym miejscuGdy kupujesz w Crazy Butcher mięso na steki, możesz mieć pewność, że pochodzi ono z certyfikowanych hodowli ekologicznych. Dotyczy to zarówno wołowiny, jak i drobiu. Crazy Butcher ma rygorystyczne zasady współpracy z kontrahentami i jeśli nie spełniają oni wymogów, chociażby tych, dotyczących warunków hodowli, nie podejmuje z nimi handlu. Jest to z jeden sekretów doskonałej jakości mięsa, jakie Crazy Butcher oferuje w swoich punktach sprzedaży. A czy myślisz, że takie mięso będzie bardzo drogie? Możesz przyjemnie się rozczarować. Nie dość, że ceny są bardzo przystępne, to od czasu do czasu organizowane są przez Crazy Butcher promocje, dzięki którym można nabyć je w jeszcze bardziej miłych dla portfela cenach. Nie chcesz przegapić takiej okazji? Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie. Nazywa się goodie.

Goodie – zawsze oszczędzaszGoodie jest niewielką, darmową aplikacją, którą należy pobrać i zainstalować w swoim smartfonie. Po co? Otóż za jej pomocą możesz sprawdzić wszystkie organizowane przez Crazy Butcher promocje oraz dostać powiadomienie, gdy pojawią się nowe. W ten prosty sposób nigdy nie przegapisz okazji, żeby kupić w Crazy Butcher mięso na steki i zapłacić mniej niż zazwyczaj. Prosta obsługa, skuteczne działanie i duże oszczędności – goodie oferuje Ci to wszystko za darmo. A warto dodać, że możesz sprawdzać w ten sposób okazje nie tylko w Crazy Butcher, ale również setkach innych sklepów oraz sieci handlowych.

Pobierz teraz i wypróbuj, a będziesz mógł cieszyć się tanimi produktami od Crazy Butcher.