Crazy Bubbletylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Crazy BubbleCrazy Bubble to sieć lokali serwujących na terenie Polski tajwański napój na zimno oraz na ciepło, w którego skład wchodzi czarna lub zielona herbata, wzbogacona na przykład o owoce lub sok owocowy, mleko czy też tak zwane kuleczki tapioki. Sieć Crazy Bubble swoją działalność rozpoczęła na terenie Śląska, bardzo szybko rozszerzając ją na cały kraj. Obecnie lokale Crazy Bubble można spotkać m.in. w takich miejscowościach jak Konin, Poznań, Toruń i Zielona Góra.

Oferta Crazy Bubble

W ofercie marki Crazy Bubble każdy znajdzie coś ciekawego. Można wybrać jeden z proponowanych przez restaurację, gotowych napojów lub też zdecydować się na konkretną bazę i smak oraz dorzucić do niej wybrane przez siebie dodatki. Wśród ciekawych propozycji Crazy Bubble znajdują się Ice Coffee, sorbet Banan, mleczna Kawa Frappe, Zielona Herbata Liczi-Cytryna, Czarna Herbata Jagoda, czy też sorbet Kiwi-Jabłko. Wybór napojów jest więc bardzo szeroki. Spożywając je w Crazy Bubble można doskonale się zrelaksować. Znajdujące się w ich składzie unikatowe składniki pozwalają na zapomnienie o codziennych problemach i zasmakowanie czegoś niepowtarzalnego.

Crazy Bubble – cennik

W przypadku lokali Crazy Bubble cennik prezentuje się bardzo atrakcyjnie, biorąc pod uwagę wysoką jakość wykorzystywanych w napojach składników. Ponadto Crazy Bubble promocje organizuje praktycznie cały czas i niemal zawsze można znaleźć w ofercie wybrane napoje z wysokim rabatem. Jakie promocje możemy spotkać w Crazy Bubble? Oprócz kart zniżkowych na cały asortyment oraz kart rabatowych na poszczególne produkty, w Crazy Bubble można otrzymać kupon na pieczątki, który pozwala na odebranie jednego napoju w gratisie, czy też skorzystać z promocji przeznaczonych dla dużych rodzin. Każdy znajdzie więc tutaj ofertę zniżkową idealnie dostosowaną do swoich potrzeb.

Jak wyśledzić najlepsze promocje? Można udać się do danego lokalu Crazy Bubble, ale równie dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze specjalnie do tego celu stworzonej aplikacji goodie. Jest ona w stanie zastąpić znajdujący się w menu Crazy Bubble cennik. Aplikacja udostępnia informacje na temat oferowanych lokalu napojów z poziomu smartfona, ale również przekazuje wiele innych, cennych dla klientów wiadomości (jak np. godziny otwarcia lokalu).

Czym jest i jak działa aplikacja goodie?

Goodie to aplikacja, która jest dostępna zupełnie za darmo. Po wybraniu lokalizacji oraz lokalu (np. Crazy Bubble) można śledzić z jej wykorzystaniem informacje na temat obniżek i rabatów. Dzięki temu organizowane w Crazy Bubble promocje nie umkną uwadze. Wystarczy pobrać aplikację goodie już dziś, by móc cieszyć się niskimi cenami ulubionych napojów w Crazy Bubble. Dzięki goodie znajdujący się w Crazy Bubble cennik będzie zawsze odzwierciedlał aktualną ofertę.