Courirtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

CourirCourir to francuska marka, w której sklepie można znaleźć sportowe obuwie modowe, odzież oraz markowe dodatki czy akcesoria. Oferta w Courir zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Marka Courir odniosła już sukces we Francji, a teraz podbija polski rynek. Warto podkreślić, że firma Courir wchodzi w skład Grupy Go Sport, która jest jednym z największych dystrybutorów produktów sportowych na terenie Europy.

Dla kogo marka Courir?Ta podbijająca rynek marka została stworzona z myślą o klientach, którzy śledzą trendy mody sportowej i właśnie nią się inspirują. Dzięki produktom Courir ludzie mogą bawić się modą i być trendy. Courir sklep oferuje obuwie takich marek jak: Adidas, Asics, Converse, Courir, Giorgio Armani, Lacoste, Le CoQSportif, Majestic, New Balance, New Era, Nike, Puma, Reebok, Timberland, Vans, MrLacy.

Gdzie można spotkać Brand Courir?Pierwszy Courir sklep w Polsce został otwarty w Warszawie, w Galerii Mokotów. Tymczasem we Francji sieć sklepów to aż 160 lokalizacji. Do tej pory jedyną możliwością poznania tej marki to Courir Galeria Mokotów. Jednakże istnieje także Courir sklep online, dzięki któremu można skorzystać z Courir promocje i być na bieżąco z wszelkimi nowościami. W tym też może nam pomóc goodie, który powiadomi o aktualnych promocjach i nowościach w Courir sklepie. Warto zapamiętać, że marka Courir inwestuje w promocję swoich produktów online i nie zawsze będzie dostępna papierowa ulotka informująca o ofertach, nowościach i rabatach Courir sklepu. To kolejny powód, dla którego warto pobrać goodie, który rozwiąże ten problem i będzie informował o wszelkich promocjach i obniżkach cen.

Zwroty i reklamacke w sklepie Courir?Bez względu na fakt dla kogo kupiliśmy Courir buty, zawsze istnieje możliwość zwrotu w określonym terminie ze względu na np. zły rozmiar. Courir sklep nie robi z tego problemu. To samo dotyczy wszelkich reklamacji, które są przyjmowane i rozpatrywane w Courir sklepie, gdzie dokonano zakupu (wystarczy posiadać paragon).

Co oprócz obuwia kupię w Courir sklepie?Courir sklep można zawsze odwiedzić, nie czekając na Courir promocje, gdyż w sklepie funkcjonuje również Courir outlet, czyli artykuły pochodzące ze starszych kolekcji. Pozwala to na nabycie Courir buty za niższą cenę niż pierwotnie były wystawione. Courir to marka nastawiona przede wszystkim na produkty sportowe, więc wiele osób chętnie używa tych produktów na co dzień.

Ciekawostki o CourirCourir sklep został otwarty 13 czerwca 2015. Był to Courir Galeria Mokotów. Przygotowania do jego otwarcia zajęły tylko 50 dni od chwili rozpoczęcia prac projektowych. Courir galeria Mokotów zajmuje aż 163 m kw. Warto zapamiętać, że o wszelkich zniżkach i Courir promocjach poinformuje nas aplikacja goodie.