Cosmedicatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Cosmedica

Przepraszamy. Cosmedica nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Cosmedica to ogólnopolska grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna, która powstała z myślą o uzupełnieniu oferty aptecznej o nowe produkty, do tej pory niedostępne. Szereg wykwalifikowanych farmaceutów i dermokonsultantów zawsze pomoże klientom wybrać najlepsze produkty, leki czy suplementy diety. Pierwsza powstała apteka Cosmedica Warszawa. Została ona założona w 2000 roku, a cała grupa Cosmedica zaczęła istnieć w 2003 roku, by szybko wyjść z siecią aptek poza stolicę. Od roku 2009 działa też z powodzeniem Cosmedica apteka internetowa. Apteka Cosmedica może cieszyć się potrojeniem liczby aptek w Polsce od roku 2013. Warto wiedzieć, że od roku 2016 z sukcesem grupę Cosmedica prowadzi Roni Drori.


Obecnie stacjonarne apteki Cosmedica można znaleźć w wielu dużych polskich miastach, jak na przykład Cosmedica Warszawa czy Cosmedica Szczecin. Planowane jest otwarcie punktów w kolejnych miejscowościach, tak aby każdy klient mógł zrobić zakupy w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Jednakże najbardziej dostępna dla klientów jest Cosmedica apteka internetowa, której oferta nie odbiega od tej w aptekach stacjonarnych. Dokonując zakupu przez Internet w Cosmedica można skorzystać z promocji cenowych, ale przede wszystkim konsultacji online z pracownikiem apteki.

Apteka Cosmedica – oferta promocyjnaCosmedica regularnie oferuje swoim klientom produkty w promocyjnych cenach czy też duże rabaty. Aktualne okazje zawiera Cosmedica gazetka, w której opisane są produkty z każdej kategorii wraz z informacją do kiedy produkt będzie dostępny w niższej cenie. Warto pamiętać, że Cosmedica gazetka jest dostępna we wszystkich punktach, np. Cosmedica Szczecin, Warszawa czy Nowy Sącz. Jednak także apteka Cosmedica online codziennie prezentuje nowe promocje dla swoich internetowych klientów. Ponadto wszystkie informacje o aktualnych promocjach, przecenach i kodach rabatowych w Cosmedica łatwo znaleźć na stronie internetowej goodie.pl albo też w aplikacji internetowej goodie. W ten sposób można jeszcze szybciej dostawać powiadomienia o niższych cenach poszczególnych produktów.

Cosmedica – oferta markiApteka Cosmedica oferuje w swoich aptekach ponad dwadzieścia cztery tysiące produktów z różnych kategorii. Sieć zapewnia bogaty wybór leków, suplementów diety oraz dermokosmetyków i kosmetyków naturalnych. W aptece można nabyć dermokosmetyki znanych i cenionych marek, takich jak Vichy, La Roche Posay, Pharmaceris, Avene, Mustela itp. Można też kupić w Cosmedica leki i suplementy znanych marek, jak Gripex, Envil, Skrzypowita, DX 2 czy produkty dla dzieci, na przykład Bebilon.


W Cosmedica dostępny jest także sprzęt medyczny, produkty pomocnicze w rehabilitacji, akcesoria dla osób uprawiających sport i chcących chronić się przed kontuzją. Cosmedica oferuje ponadto produkty dla kobiet w ciąży i niemowląt. Zainstaluj aplikację goodie i bądź na bieżąco z ofertą, którą proponuje apteka Cosmedica!