Converatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Convera

Przepraszamy. Convera nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Lubisz modę, która kojarzy się z luksusem i elegancją? Ubrania, które wręcz zachwycają i sprawiają, że przyciągasz spojrzenia innych? Jeśli tak, Convera to salon dla Ciebie. W tym wyjątkowym miejscu znajdziesz ekskluzywną odzież najlepszych globalnych marek. Nie istnieje jeden sygnowany przez Convera sklep – możesz spotkać butiki tej sieci w centrach handlowych na terenie największych miast w kraju. A czego konkretnie możesz się spodziewać, odwiedzając należący do sieci Convera sklep?


Convera – ekskluzywna odzież dla każdego

Znajdziesz w salonie Convera sukienki, suknie wieczorowe i wizytowe, spodnie, bluzy, spódniczki. Wszystko wykonane z materiałów najwyższej jakości i sygnowane przez takie marki, jak: Dolce Vita, Derby czy Official. Obojętnie, czy skusisz się na oferowane przez Convera sukienki, czy też bluzy, masz zawsze pewność, że są one zgodne ze światowymi trendami i aktualną modą. W butikach Convera nie brak też takich dodatków, jak biżuteria, szale, a także ekskluzywne torebki.

W salonach oferowane przez Convera sukienki i inne elementy damskiej garderoby, a także odzież męska. Panowie znajdują tutaj eleganckie ubrania wyjściowe oraz odzież na co dzień – do pracy, na wyjścia do pubu czy po prostu na spacer. Convera proponuje dla nich również modne i wykonane z solidnego materiału ubrania. Dlatego do butiku warto przyjść samotnie albo z drugą połówką.


Convera – ekskluzywna moda w dobrej cenie

Odwiedzając butiki Convera możesz być miło zaskoczony. Dlaczego? Otóż zarówno oferowane przez sieć Convera sukienki, jak i odzież męska dostępna jest w przystępnych cenach. A jeśli trafisz na organizowane przez sieć Convera promocje, koszty zakupów wyniosą Cię jeszcze mniej. Skąd jednak wiedzieć, że są takie okazje? O tym, kiedy mają miejsce w Convera promocje, poinformuje Cię pewien sprytny pomocnik – aplikacja goodie.


Goodie – wszystkie okazje w jednym miejscu

Goodie to aplikacja w pełni darmowa, którą możesz w dowolnej chwili pobrać i zainstalować na swoim smartfonie. Po ustawieniu lokalizacji na miasto, którym znajduje butik Convera dowiesz się zawsze, czy sieć ta ma jakieś promocje, dzięki którym możesz zapłacić mniej. Otrzymasz powiadomienie, gdy tylko taka okazja do zakupu się pojawi. Możesz także w dowolnej chwili wpisać do wbudowanej w aplikacji wyszukiwarki nazwę Convera, aby sprawdzić, czy nie ma w danym momencie jakiś okazji. Dzięki goodie masz okazję płacić w butikach sieci Convera mniej. O ile? To zależy od danej promocji. Jak jednak duża nie byłaby zniżka, zawsze wygrywasz, ponieważ oszczędzasz swoje pieniądze.

Przekonaj się o tym już dzisiaj – pobierz goodie na swój telefon i wypróbuj tę aplikację w praktyce. Zobacz, o ile mniej zapłacisz dzięki niej w butikach sieci Convera!