Companerostylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Companeros

Przepraszamy. Companeros nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Lubisz ostre potrawy? Smak papryczek chilli zalicza się do twoich ulubionych? Jeśli tak, to z pewnością nie jest Ci obca kuchnia meksykańska. Restauracja Companeros oferuje Ci najlepsze potrawy z krainy sombreros.

Companeros – kuchnia jak w prawdziwym MeksykuRestauracja Companeros to nie jeden lokal, ale cała sieć, licząca sobie obecnie kilka punktów na terenie całego kraju, w tym dwa w Krakowie. Oferowane przez Companeros menu to potrawy i zestawy śniadaniowe, lunche, dania obiadowe, przekąski na ciepło i zimno, a także inne zestawy. Companeros przyciąga prawdziwie meksykańskimi recepturami, dzięki czemu zamawiając burito czy taco masz pewność, że tak właśnie smakują prawdziwe potrawy za oceanu. Oczywiście nie brak też kawy, herbaty oraz napojów – ostre jedzenie wymaga popijania. A w menu wybór jest tak duży, że z pewnością szybko znajdziesz swoją ulubioną, meksykańską potrawę. Restauracja Companeros oferuje możliwość spożycia posiłku na miejscu lub wzięcia go na wynos. Dzięki tej drugiej opcji możesz cieszyć się pikantnymi potrawami, gdzie tylko chcesz – w pracy, podczas przerwy na uczelni czy też w domowym zaciszu. Zestawy Companeros zapewniają poczucie sytości na długi czas, możesz więc sprawić sobie meksykański obiad.

Companeros – ceny przyjazne każdej kieszeniRestauracja Companeros przyciąga klientów nie tylko smacznymi potrawami, ale również bardzo przystępnymi dla każdego cenami. Dlatego, wybierając potrawy z ułożonego przez Companeros menu, nie musisz obawiać o to, że wydatki będą duże. Tym bardziej, że Companeros często prowadzi akcje promocyjne, dzięki którym możesz smacznie zjeść za jeszcze mniejsze pieniądze. A skąd masz wiedzieć, że właśnie jest taka okazja do wykorzystania? W tym celu nie musisz codziennie zaglądać osobiście do lokalu lub na stronę sieci. Tu z pomocą przychodzi goodie – aplikacja ta wyręczy Cię w pilnowaniu różnego rodzaju promocji.

Goodie – jedz smacznie za mniejsze pieniądzeAplikacja goodie to coś, co pomoże Ci, aby płacić znacznie mniej w lokalach sieci Companeros. Jest ona całkowicie darmowa i możesz w dowolnej chwili pobrać ją na swój telefon. Po uruchomieniu wskaż swoją lokalizację – gdy tylko znajdujący się w niej lokal Companeros ogłosi promocje, zniżki czy też rabaty na wybrane potrawy lub zestawy, otrzymasz o tym odpowiednią informację. A jeśli chcesz sprawdzić, czy w danym momencie nie ma jakiś okazji cenowych, to również żaden problem – po prostu wpisz nazwę Companeros do wbudowanej w aplikację goodie wyszukiwarki. Jeśli coś ciekawego akurat się dzieje, otrzymasz bardzo szczegółowy opis danej akcji promocyjnej. Wypróbuj goodie już dzisiaj! Pobierz aplikację na swojego smartfona i sprawdź ją w praktyce! Przekonaj się, jak łatwo dzięki niej zaoszczędzić w sieci Companeros!