Comfort Food Studio - Akademia Gotowaniatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Comfort Food Studio - Akademia Gotowania

Przepraszamy. Comfort Food Studio - Akademia Gotowania nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Comfort Food Studio to unikatowa Akademia Kulinarna, która oferuje nie tylko warsztaty kulinarne, ale też kolacje w stylu pop up’u, czyli kulinarnego teatru. Comfort Food Studio na co dzień można znaleźć w Hali Koszyki. Jako studio edukacji żywieniowej Comfort Food Studio warsztaty kulinarne organizuje regularnie z różnych dziedzin gotowania. Można tu rozwinąć swoje pasje, czy też nauczyć się gotować zdrowo i smacznie. Warsztaty kulinarne w Comfort Food Studio są odpowiednie nawet dla osób, które nie umieją gotować lub tego nie lubią.

W Comfort Food Studio pracują najlepsi kucharze, którzy nie tylko mają doskonały warsztat, ale przede wszystkim są pasjonatami dobrej kuchni, a co ważniejsze potrafią swoją wiedzę przekazać młodym adeptom sztuki kulinarnej podczas warsztatów. Szefem kuchni w Comfort Food Studio jest doskonały kucharz Julian Karewicz. Warsztaty kulinarne są przygotowywane we współpracy z innymi doskonałymi kucharzami oraz z lokalnymi producentami żywności, dzięki czemu można mieć pewność, że w Comfort Studio Food i warsztaty i kolacje pop up, będą przygotowane z użyciem najlepszych i najsmaczniejszych produktów. Często też Comfort Food Studio promocje oferuje w celu rozpowszechnienia konceptu warsztatów kulinarnych.


Promocja na warsztaty

Niestety nadal warsztaty kulinarne takie, jak prowadzi Comfort Studio Food nie są tanie. Dlatego warto jest łapać wszystkie możliwe Comfort Food Studio promocje na warsztaty. Dla użytkowników aplikacji mobilnej goodie lub strony internetowej goodie.pl dostępny jest kod rabatowy 5%. Na goodie można też znaleźć wszystkie inne, pojawiające się w Comfort Food Studio promocje, dlatego warto śledzić tę markę w aplikacji.

Do tego, także na stronie internetowej Comfort Food Studio promocje można znaleźć vouchery na kwoty 195, 295 i 345 złotych, które można wręczyć innej osobie na prezent. Jest to bardzo ciekawa metoda promocji.


Warsztaty kulinarne i kolacja pop up

Comfort Food Studio znane jest z organizowania kolacji pop up. Co to właściwie jest? Kolacja, podczas której prowadzone jest kulinarne przedstawienie. Zazwyczaj w trakcie takich kolacji najlepsi kucharze Comfort Food Studio podają wyrafinowane dania, innowacyjne kompozycje czy dania ze składników, których trudno jest poszukiwać w tradycyjnych restauracjach. Dzięki zaopatrzeniu w lokalne produkty, do kolacji podawane są też wina naturalne, cydr czy lokalne piwa.

Najpopularniejsze są jednak Comfort Food Studio warsztaty kulinarne. Prowadzone są przez różnych utalentowanych i doświadczonych kucharzy. Na przykład warsztaty Steak Beat z cięcia wołowiny prowadzi niesamowity Grzegorz Kwapniewski. W Comfort Food Studio za ryby odpowiedzialni są Jakub Wolszczak i Jakub Pieniążęk, którzy dostarczają na potrzeby warsztatów najlepsze i najświeższe ryby. Do tego w przygotowaniu warsztatów Comfort Food Studio współpracuje z Black Caviar.