za przelewy miesiąca
Do -11 zł

za przelewy miesiąca

Ważna do 2018-12-31

Opis

Pierwszy dzień miesiąca już nastał, czas więc przedstawić przelewy miesiąca tańsze nawet o 11 zł.
W ofercie znajdziesz: 
  • Gwatemala Carlos Ros - ta kawa ziarnista pochodzi z Gwatemali. Doskonale łączy cięższe słodkie nuty z owocową lekkością. W smaku pojawia się słodka czekolada, którą przełamuje przyjemnie kwaśny tamaryndowiec i orzeźwiający aromat kardamonu. Świeże nuty są uwydatnione dzięki mokrej obróbce ziarna. To istna bomba smaku!
  • Kostaryka Herbazu La Planada - ta kawa ziarnista pochodzi z Kostaryki. W jej smaku możesz odnaleźć złożoną słodycz uwydatnioną obróbką typu honey, w której część miąższu pozostaje na ziarnie. Z jednej strony pojawiają się nuty dojrzałych czerwonych jabłek, z drugiej natomiast intensywna czekolada. Wszystko to dopełnia łagodna kwasowość wiśni oraz naturalnie owocowy aromat.
  • Ethiopia Fikadu - ta kawa ziarnista pochodzi z Etiopii. W jej smaku pojawia się pełna, intensywna słodycz przypominająca brzoskwinie w syropie. Tekstura oraz lekko wytrawna nuta przywodzą na myśl czarną herbatę. Dodatkowo, w naparze pojawia się lekki aromat jaśminu.

Wszystkie okazje

Strona internetowa Goodie wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.