Back to school

Ważna do 2018-08-31, 23:59

Opis

COCCODRILLO prezentuje kolekcję Back to school.
W ofercie znajdziesz m.in.: marynarki, spodnie, koszulki, bluzki.

Wszystkie okazje

Lato powoli mija, czas do szkoły. Drogi Rodzicu, czas kupić nowe ubrania, zeszyty, podręczniki i plecaki dla dzieci. Już teraz polecamy najnowszą kampanię marki COCCODRILLO „Back to school”, w której znajdziesz wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje do szkoły.

 

Powrót do szkoły z marką COCCODRILLO

 

W sklepie internetowym marki COCCODRILLO warto zwrócić uwagę na bardzo praktyczny rozpinany sweter dla chłopca, który zapełni dziecku komfort i ciepło w chłodniejsze wrześniowe i październikowe dni. W granatowym kolorze znakomicie będzie pasował do większości ubrań. Można go kupić w bardzo korzystnej cenie 89,90 zł. Dla dziewczynki marka COCCODRILLO zaproponowała duży wybór koszulek z krótkim i długim rękawem w korzystnych cenach od 42,90 zł do 49,90 zł, jak również innych ubrań, które znakomicie sprawdzą się w szkole. W sklepie internetowym marki COCCODRILLO warto również sprawdzić zakładki Sale oraz Wyprzedaż.

 

Zniżki i promocje z goodie

 

W ciągu najbliższego miesiąca w bezpłatnej aplikacji goodie warto sprawdzać najnowsze promocje, zniżki i kampanie na produkty związane ze szkołą. Niczego u nas nie zabraknie! Bezpłatną aplikację goodie możesz pobrać ze sklepu Google Play lub App Store na swój telefon z systemem iOS lub Android.

 

Życzymy udanego powrotu do szkoły oraz piątek i szóstek na świadectwie! Niech ten rok szkolny będzie intelektualną przygodą!