Ćma by Mateusz Gesslertylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Ćma by Mateusz Gessler

Przepraszamy. Ćma by Mateusz Gessler nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.



Oferta kulinarna każdego dużego miasta jest dziś bogata. Jednak wśród setek najróżniejszych lokali bardzo wyróżnia się Ćma by Mateusz Gessler Warszawa. I nie chodzi tutaj nawet o jakość, ale o fakt, że Ćma by Mateusz Gessler otwarta jest całą dobę. Bez względu zatem na to, czy głód nas spróbuje pokonać w środku nocy, czy też w ciągu dnia – Ćma by Mateusz Gessler pomoże nam z nim wygrać. Goście mogą też liczyć na muzykę graną przez znanych, stołecznych DJ.

Unikalne, kolorowe menu w Ćma by Mateusz Gessler



Elementem wyróżniającym restaurację Ćma by Mateusz Gessler jest też fakt, że w odróżnieniu od większości lokali nie musimy się obawiać niespodzianki cenowej. Oferowane przez Ćma by Mateusz Gessler menu wycenione zostało w oparciu o kolory talerzyków. Oznacza to, że spoglądając na Ćma by Mateusz Gessler menu widzimy potrawy zgrupowane w kategorie cenowe, oznaczone różnymi barwami. Przeglądając Ćma by Mateusz Gessler menu możemy wybrać kolor odpowiadający na przykład kwocie 15 zł i wiemy, że w tej cenie możemy zamówić choćby carpaccio z buraków z granatem i kozim serem czy polecaną przez restaurację Ćma by Mateusz Gessler “naszą białą z emulsją chrzanową”.

Wyjątkowe jedzenie w Ćma by Mateusz Gessler



Dostępne w restauracji Ćma by Mateusz Gessler menu oferuje nie tylko klasyczne, kolorowe propozycje, ale też wyjątkowe dania główne. Wśród nich znajdują się takie ulubione przez gości restauracji Ćma by Mateusz Gessler pozycje, jak choćby pieczeń ze świni złotnickiej, żeberka duszone z kopytkami albo cepelin z mięsem podawany z duszoną kapustą z grzybami i okoń morski z młodą kapustą i pieczonymi ziemniakami. Ćma by Mateusz Gessler ma też oczywiście szeroką ofertę dla wegetarian i wegan. Szczególnie warto w niej wyróżnić dostępną we Ćma by Mateusz Gessler zapiekankę wegańską oraz bardzo pożywny naleśnik gryczany z jarmużem, pomidorami, bryndzą i jajkiem sadzonym. Możemy też liczyć na ciągle zmieniające się ciasta dnia i bezy dnia – o to abyśmy zapłacili jak najmniej w Ćma by Mateusz Gessler, zadba aplikacja mobilna goodie, dzięki której lepiej poznamy ceny i ofertę.

Gdy potrzebna chwila spokoju



Nie każdy dobrze czuje się jedząc w restauracji, otoczony przez tłum innych klientów. Częściowo rozwiązaniem jest tu wspomniana wcześniej, 24-godzinna dostępność Ćma by Mateusz Gessler –jedząc o czwartej nad ranem można się spodziewać, że niewielu innych klientów wpadnie na ten sam pomysł. Jeśli jednak to nie wystarczy, to Ćma by Mateusz Gessler zapewnia też VIP Room, mogący pomieścić nawet ponad 20 osób. Cała sala w Ćma by Mateusz Gessler Warszawa może być dla nas, dzięki czemu możliwa jest też organizacja spotkań okolicznościowych o dowolnej porze dnia i nocy.