City Sporttylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

City Sport

Przepraszamy. City Sport nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.City Sport jest obecnie jednym z najpopularniejszych sklepów ze sprzętem sportowym. To zarazem jedna z najstarszych marek w tej branży, powstała już pod koniec XIX wieku. W 1882 roku uruchomiono linię produkcyjną i City Sport zaczęło produkować ubrania. Na początku były one sprzedawane wyłącznie w Szampanii, później rozprzestrzeniły się na cały kraj. Obecnie sieć City Sport ma sklepy w całej Europie i Stanach Zjednoczonych, a w Polsce jest jednym z najbardziej cenionych sklepów sportowych.
City Sport jest ceniony przede wszystkim za wysoką jakość produktów. Wszystkie ubrania i akcesoria sportowe są wykonane z materiałów najwyższej klasy, idealnych zarówno dla doświadczonych sportowców, jak i dla amatorów. City Sport oferuje ubrania pod nazwą Le Coq Sportif. Na uwagę zasługują przede wszystkim dostępne w City Sport buty. Są lekkie i wygodne, idealnie dopasowane do rodzaju sportu, jaki uprawiasz. Także oferowane przez City Sport promocje przyciągają kolejnych klientów, w wielu miejscach możesz także znaleźć ważny w City Sport kod rabatowy.


Ogłaszane przez City Sport promocje

City Sport to jeden z największych sklepów sportowych. Ogłaszane przez City Sport promocje są bardzo atrakcyjne. Ubrania, akcesoria sportowe, a przede wszystkim produkowane przez City Sport buty można kupić nawet za połowę ceny, a czasami jeszcze taniej. To najlepszy sposób, by mieć w szafie cały zestaw ubrań marki City Sport i maksymalnie komfortowo uprawiać sport za najniższą cenę.
Oferowane w City Sport promocje są dostępne nie tylko na ich stronie internetowej. Możesz być informowany o nich błyskawicznie na stronie goodie.pl lub poprzez aplikację internetową. To także dobry sposób, by zdobyć ważny w City Sport kod rabatowy. Dzięki temu naprawdę szybko będziesz mógł zrobić zakupy i to za atrakcyjne ceny. Aktywny w City Sport kod rabatowy pozwala na zakup butów, akcesoriów, toreb i plecaków za zdecydowanie mniejszą kwotę. Dzięki temu będziesz mógł skompletować wszystkie potrzebne do treningu elementy. To może być spora kwota, dlatego wydany przez City Sport kod rabatowy jest tak przydatny.


City Sport – opis oferty

Oferta sklepu City Sport jest bardzo szeroka. Znajdziesz tu przede wszystkim ubrania w sportowym stylu i do treningów. Są wykonane z materiałów najlepszej jakości, oddychających i przepuszczających powietrze. Do tego w sieci sklepów City Sport znajdują się też akcesoria potrzebne do treningu czy spakowania się na siłownię – torby, plecaki, a także czapki, rękawice i różnego rodzaju opaski czy kostiumy kąpielowe.
Niezależnie od tego, jaki sport uprawiasz, w City Sport zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz do treningu. Zapoznaj się z szeroką ofertą sklepu i poznaj oferowane w sklepach City Sport promocje dzięki aplikacji i stronie goodie.pl.