Circle Ktylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Circle K

Firma Circle K założona została w 1972 roku w Norwegii jako Statoil. Od 2016 funkcjonuje pod nową nazwą w państwach nadbałtyckich, w Rosji, w Polsce oraz w Skandynawii. Obecnie Circle K zatrudnia około 100 tysięcy osób, z czego około 2 tysięcy w naszym kraju. Aż w 33 krajach zlokalizowane są należące do Circle K stacje benzynowe. Pierwsza Circle K stacja paliw (jeszcze jako Statoil) w Polsce założona została w 1993 roku w miejscowości Zakroczym i funkcjonuje do dziś. Szacuje się, że roczne przychody przedsiębiorstwa w naszym kraju sięgają 5000 milionów złotych, a zysk operacyjny z całego świata w ubiegłym roku wyniósł prawie 100 miliardów koron norweskich. Obecnie w naszym kraju funkcjonuje prawie 400 stacji Circle K, które oferują swoim klientom nie tylko paliwa, ale również ciepłe posiłki oraz produkty spożywcze i motoryzacyjne. W 2011 roku przedsiębiorstwo Circle K jako Statoil zostało uznane przez organizację Global.org jako jedno z najbardziej ekologicznych i dbających o pakiety socjalne, funkcjonujące w branży energetycznej i naftowej.

 

Programy lojalnościowe Circle K pozwolą na wygranie wartościowych nagród

 

Należące do Circle K stacje benzynowe oferują swoim klientom program lojalnościowy Circle K Extra Club. Umożliwia on zbieranie punktów za tankowanie oraz zakupy na stacjach Circle K. Za jeden litr paliwa miles oraz LPG otrzymamy jeden punkt, a jeden litra paliwa milesPLUS o lepszej jakości doda do naszego konta dwa punkty. Każde wydane trzy złote w sklepie Circle K to dodatkowy punkt na naszej karcie lojalnościowej. Oferowana przez Circle K promocja pozwala na wymianę zebranych punktów na nagrody. Aby być na bieżąco z promocjami oferowanymi przez stacje Circle K, najlepiej pobrać aplikację mobilną goodie. Warto wspomnieć, że na stacji Circle K ceny paliw są zawsze niezwykle atrakcyjne.

 

Circle K to również nowoczesne myjnie automatyczne

 

Na stacjach benzynowych Circle K ceny paliw są nieduże, a oferowane produkty spożywcze wysokiej jakości. To jednak nie wszystko. Wiele obiektów posiada myjnie samochodowe, w których akceptowana jest zorganizowana przez Circle K promocja lojalnościowa. Za zgromadzone punkty możemy dokładnie wyczyścić nasze auto w myjni automatycznej wysokiej klasy.

 

Niesamowicie smaczne hot dogi

 

Wchodząca w skład firmy Circle K stacja paliw już od wielu lat oferuje smaczne hot dogi z polskimi kiełbaskami z grilla we włoskiej bułce ciabatta. Tego typu posiłek nie tylko regeneruje i pozwala na bezpieczne pokonanie trasy, która przed nami została, ale też niewiele kosztuje. W cenie porównywalnej do hot dogów amerykańskich sprzedawanych na innych stacjach dostajemy wysokiej jakości kiełbaskę starannie grillowaną przez pracowników stacji Circle K.