Pierwsze kino Cinema City zostało założone w 1929 roku w Hajfie w Palestynie (dziś Izrael) przez rodzinę Greidingerów. W 1982 roku marka otworzyła swój pierwszy multipleks w Tel Awiwie w Izraelu. W 1997 roku Cinema City zaczęła ekspansję na rynek europejski, otwierając w Budapeszcie multipleks pod nazwą Cinema City. Od 1999 roku firma działa na runku polskim, a pierwszym przedsięwzięciem marki było otwarcie we wrześniu 2000 roku wielosalowego kina w centrum handlowo-rozrywkowym Sadyba Best Mall na warszawskiej Sadybie To również pierwszy IMAX’a w Polsce. Obecnie Cinema City International jest największym operatorem kin w Europie Środkowo-Wschodniej, a także w Izraelu oraz trzecim pod względem wielkości operatorem na terenie Europy. Spółka posiada obecnie 99 multipleksów obejmujących 966 ekranów. Działalność kinowa jest podstawą działalności firmy, obejmującą sprzedaż biletów, przekąsek i napojów w barach kinowych, jak również działa w zakresie reklamy na ekranach kin prowadzonych pod marką New Age Media. Na stronie internetowej kin www.cinema-city.pl możesz sprawdzić repertuar kin w Twojej okolicy, cennik i oferty dla szkół, firm oraz klientów indywidualnych.


Cinema City UNLIMITED

Cinema City UNLIMITED to bardzo atrakcyjny cenowo i niezwykle wyjątkowy program abonamentowy oferujący możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów w dowolnym kinie Cinema City w Polsce. Posiadacze karty mogą dodatkowo korzystać z możliwości bezpłatnej opcji zakupu biletów online oraz uczestniczyć w pokazach przedpremierowych „Zobacz pierwszy”. Kartę UNLIMITED można utworzyć dla siebie, dziecka lub podarować ją w formie Karty Podarunkowej. Oferta ta jest również kierowana do pracodawców, którzy chcą poszerzyć benefity dla swoich pracowników. Jaki jest koszt subskrypcji?  Minimalny okres członkostwa to 12 miesięcy. Jeśli interesuje Cię oferta na wszystkie kina Cinema City w Polsce poza Warszawą zapłacisz od 44 zł miesięcznie, natomiast z włączeniem Warszawy od 52 zł miesięcznie. Każda oferta dostępna jest jedynie dla posiadaczy kart kredytowych lub debetowych z aktywną funkcją płatności cyklicznych. Niezbędne do zarejestrowania konta będzie ukończone 18 lat lub wniosek rodzica bądź opiekuna, zdjęcie użytkownika karty w wersji elektronicznej, karta płatnicza oraz wypełnienie formularza oraz akceptacja regulaminu. Jeżeli posiadasz kartę dłużej niż rok możesz skorzystać z promocji – 10% na zakupy w barach multipleksów Cinema City.


Środy w Cinema City

W każdą środę sieci multipleksów Cinema City kupisz bilet w promocyjnej cenie: 16 zł za film 2D lub 19 zł za film 3D, więc sprawdź repertuar, by zaplanować najbliższą środę. Dodatkowo – jeśli zainstalujesz naszą aplikacje goodie lub odwiedzisz stronę internetową www.goodie.pl – będziesz zawsze wiedzieć o nadchodzących maratonach, premierach, nowych repertuarach filmowych w Twoim mieście.