Cinema 3Dtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Cinema 3D

Przepraszamy. Cinema 3D nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Cinema 3d  to ogólnopolska sieć kin działająca od 2010 roku. Wszystkie lokale sieci Cinema 3d to obiekty wielosalowe, oferujące od trzech do maksymalnie sześciu klimatyzowanych sal, mogących pomieścić ponad tysiąc widzów! Obecnie kino Cinema 3d znajdziemy 11 miastach w Polsce, między innymi w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim czy Świnoujściu.

Cinema 3d – początki

Pierwsze kino Cinema 3d otwarto w kłodzkiej Galerii Twierdza na początku 2011 roku. Obiekt ten składa się z 3 sal kinowych, mieszczących łącznie 753 widzów. Idąc za ciosem, lekko ponad rok po otwarciu pierwszego kina sieci Cinema 3d, powstało kolejne, tym razem w Galerii Tęcza w Kaliszu. To jest już wyraźnie większe – oferuje 5 sal, które mieszczą ponad 1200 osób. Sieć Cinema 3d na przestrzeni najbliższych kilku lat ma w planach otwarcie kolejnych trzech obiektów, z czego dwa zagoszczą w Warszawie. Co ciekawe, to właśnie w stolicy powstanie pierwsze kino Cinema 3d, składające się aż z 9 sal kinowych!

Wszystkie obiekty Cinema 3d są kinami cyfrowymi, przystosowanymi do wyświetlania filmów w technologii 3D. W Gdańsku zaś, Cinema 3d jako pierwsze kino w Polsce i Europie Wschodniej, zastosowało technologię multiprojekcji Barco Escape, polegającą na wyświetlaniu obrazu z trzech niezależnych projektorów, z których obraz pada na 3 pełnowymiarowe ekrany, tworząc szeroki, panoramiczny obraz. Całość dopełnia najwyższej jakości system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS.

Zieleń i fiolet – barwy Cinema 3d

Co najbardziej przyciąga uwagę w kinach Cinema 3d? Oczywiście dbanie o komfort widza! Każda sala wyposażona jest w wygodne fotele z zagłówkami i podłokietnikami, wyprofilowanymi w ten sposób, by zapewnić widzom maksimum komfortu. Całość dopełnia paleta kontrastujących barw – fioletu i soczystej zieleni – użytych do obicia kinowych krzeseł. Skąd tak skrajny dobór kolorów? Zieleń i fiolet to flagowe kolory Cinema 3d. Wszystkie obiekty utrzymane są w tej kolorystyce. Ponadto w wybranych kinach dostępne są też  fotele VIP – wykończone czarną, skórzaną tapicerką i w pełni regulowane.

Dokonując rezerwacji  miejsc na seans w Cinema 3d, poza wyborem rzędu i konkretnego fotela, mamy do dyspozycji także dwuosobowe kanapy, znajdujące się w ostatnich rzędach. Są to idealne miejsca dla rodziców z dziećmi, bądź pary zakochanych, którzy nawet podczas seansu muszą być blisko siebie. Sieć wychodzi naprzeciw tym melomanom, którzy nie wyobrażają sobie seansu bez przekąsek. Każde kino Cinema 3d oddaje do dyspozycji widzów świetnie wyposażony barek, w którym każdy widz zaopatrzy się w popcorn i napoje.

Jak zdobyć kupony zniżkowe w Cinema 3d?

Cinema 3d proponuje swoim widzom szeroki wachlarz zniżek. Interesują Cię promocje Cinema 3d? Pobierz aplikację goodie i bądź na bieżąco! Wszelkie kupony, zniżki i promocje Cinema 3d znajdziesz w jednym miejscu. Sprawdź i przekonaj się sam!