Cieślikowskitylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Cieślikowski

Przepraszamy. Cieślikowski nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Cieślikowski to firma rodzinna. To tradycja, zamiłowanie do pysznych wyrobów cukierniczych i pasja, z której zrodziła się marka Cieślikowski. Warto jednak podkreślić, że przez lata zbierania doświadczenia Cieślikowski bardzo poszerzył swoją ofertę. Już od czterdziestu pięciu lat cukiernia dba o to, aby prawdziwi amatorzy słodkości otrzymywali to, co najlepsze. Słodycze – ciasta, torty, pączki czy najrozmaitsze desery, które przygotowała dla nas cukiernia Cieślikowski, to jakość poparta wieloletnim doświadczeniem. Wyroby cukiernicze marki Cieślikowski powstają ze starannie dobieranych składników, zaś receptury, które wykorzystywane są do stworzenia naprawdę niesamowitych specjałów są przygotowywane w oparciu o bardzo szeroką wiedzę. Nie ma zatem najmniejszej możliwości, aby stworzyć samodzielnie tak pyszne wyroby cukiernicze, jakie będziemy mogli zakupić, wybierając markę Cieślikowski.

Pyszne torty CieślikowskiTo, na co należy zwrócić największą uwagę, kiedy mówimy o marce Cieślikowski, to przede wszystkim oryginalne i cieszące zarówno oko, jak i podniebienie torty indywidualne. Przygotowywane na konkretne okazje, zgodnie z wytycznymi zamawiającego, cieszą się one największą popularnością spośród produktów sygnowanych nazwiskiem Cieślikowski.

Marka Cieślikowski wyrobiła sobie już tak znamienitą renomę, że z usług cukierni Cieślikowski korzystały już takie sławy, jak chociażby Wojtek Młynarski, Kora czy Agnieszka Radwańska. Także i młodsze pokolenie wyraża ogromne zainteresowanie dla wyrobów sygnowanych marką Cieślikowski – warto wspomnieć tutaj chociażby znanego youtubera Blowka. Tym samym cukiernia Cieślikowski potwierdza, że jej wyroby przeznaczone są dla każdego – niezależnie od wieku.

Cieślikowski jest dokładnie tym, czego należy szukać w wysokiej jakości cukierni. To rodzinna tradycja, zamiłowanie do tworzenia przepysznych słodkości, a także wysoka jakość składników, z których te słodkości są wykonywane. Warto też zwrócić uwagę na możliwość dokonania indywidualnych zamówień w cukiernia Cieślikowski. To także przemawia na korzyść marki, jaką jest Cieślikowski. Tort urodzinowy, z okazji rocznicy ślubu, słodkie wypieki na kominie i chrzciny, a może po prostu… bez okazji – w cukierni Cieślikowski możesz skomponować własne zamówienie i wybrać dokładnie to, co lubisz. Każdy mieszkaniec Warszawy koniecznie powinien poznać markę, jaką jest cukiernia Cieślikowski i osobiście przekonać się o tym, jak smaczne i wyjątkowe są wyroby przez nią oferowane.

Cieślikowski promocjeCukiernia Cieślikowski to nie tylko bardzo szeroki wybór różnego rodzaju specjałów z zakresu cukiernictwa, ale też – co warto podkreślić – niezwykle atrakcyjne Cieślikowski promocje. Tym samym, aby zawsze być na bieżąco z nowościami, które przygotowała dla nas cukiernia Cieślikowski, warto skorzystać z pomocy wygodnej aplikacji mobilnej goodie. Dzięki niej żadne promocje, które aktualnie przygotowuje Cieślikowski, nie umkną naszej uwadze. Wystarczy zainstalować goodie, dodać cukiernię Cieślikowski do listy ulubionych marek i gotowe! Otrzymamy powiadomienie o każdej cenowej okazji.