Cholewiński

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 5.6%

CholewińskiCenisz sobie eleganckie dodatki ze skóry? Celujesz w najlepszą jakość, a zarazem funkcjonalność? Jeśli tak, oferta firmy Cholewiński jest właśnie dla Ciebie. Założyciel manufaktury Cholewińskich – Jan, od początku istnienia firmy starał się zapoczątkować filozofię nowoczesnej polskiej marki mocno opartej na tradycji. Od tego czasu sygnowane logo Cholewiński torebki kojarzone są z wyjątkowej jakości skórą naturalną. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczny wyrób, który firma kultywuje mimo rozwoju technologii.


Cholewiński – warto znać tą markę

Cholewiński specjalizuje się w produkcji pełnej gamy galanterii skórzanej oraz walizek. Produktem znamiennym dla marki są jej unikatowe torebki damskie prezentowane w bardzo krótkich kolekcjach, stworzone z unikatowych skór. Produkowane przez Cholewiński torebki są zawsze modne, zawsze trendy i zawsze na czasie. A wszystkie produkty wręcz idealne dla ludzi sukcesu, którzy cenią sobie komfort użytkowania, ponadczasowy wygląd i nieskazitelny styl.

Cholewiński oferuje produkty dla niego, dla niej, a także uniwersalne walizki, torby podróżne oraz plecaki – kto powiedział, że ruszając w podróż nie można wyglądać naprawdę z klasą? Możesz przekonać się na własne oczy o jakości propozycji marki Cholewiński, odwiedzając jeden z jej salonów. Znajdują się one w Warszawie oraz jej okolicach. Jeżeli nie mieszkasz w stolicy, żaden problem – możesz nabyć dowolny produkt z oferty Cholewiński na stronie internetowej tej marki.


Cholewiński – ceny na polską kieszeń

Zaletą firmy Cholewiński są bardzo przystępne ceny, a dzięki temu każdego stać na zakupy w salonach marki lub na jej witrynie online. Dlatego jeśli chcesz nabyć stworzone przez firmę Cholewiński torebki, paski, portfele czy inne produkty, nie wydasz na to całego majątku. A podobnie jak i inne sieci, także Cholewiński promocje organizuje, dzięki czemu masz okazję do nabycia wybranych produktów jeszcze taniej. A w jaki sposób możesz sprawdzić, czy odbywa się akurat jakaś promocja? W tym celu warto polecić goodie.


Goodie – wszystkie okazje pod ręką

Goodie jest darmową aplikacją, którą możesz w każdej chwili zainstalować na swoim smartfonie. Po pierwszym uruchomieniu, podaj swoją lokalizację i gotowe. Jeśli znajdujący się w niej salon Cholewiński promocje ogłosi, otrzymasz o tym informację. W Twojej lokalizacji nie ma salonu tej marki? Żaden problem. Wpisz do wbudowanej w aplikację wyszukiwarki nazwę Cholewiński – jeśli trwają właśnie promocje w jej internetowym sklepie, wyprzedaże czy inne okazje cenowe, natychmiast będziesz o tym wiedzieć. Pozwoli Ci to na nabycie sygnowanej logo Cholewiński torebki, rękawiczek czy etui za znacznie niższą cenę!

Nie wierzysz? Pobierz goodie już dzisiaj i wypróbuj działanie tej wygodnej aplikacji w praktyce. Przekonaj się, jak łatwo można zaoszczędzić na zakupach nawet markowych produktów.