Chłopskie jadłotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Chłopskie jadłoLubisz tradycyjną kuchnię polską? Chcesz zjeść zdrowo, a jednocześnie sycąco? Jeśli tak, z pewnością zdarzyło Ci się choć raz słyszeć o sieci Chłopskie Jadło. Oferuje ona właśnie takie zdrowe, polskie potrawy. Co ciekawe, zaczęła ona działać w podkrakowskim Głogoczowie, gdzie w wiejskiej chacie pochodzącej z 1905 roku ruszył pierwszy lokal tej sieci. Dzisiaj ma ona kilkanaście lokali na terenie całej Polski. A dlaczego warto tam zajrzeć?

Chłopskie Jadło – zdrowo i z klimatem

Wystrój lokali sieci Chłopskie Jadło przywodzi na myśl stary polski dom, a motywem przewodnim jest kurka i zaaranżowane w nowoczesny sposób elementy folklorystyczne. W lokalach Chłopskie Jadło nie brakuje również atrakcji dla dzieci, które mają do dyspozycji kąciki zabaw oraz specjalne menu. A to wszystko przy dźwiękach oryginalnej muzyki ludowej, nagranej specjalnie na potrzeby sieci Chłopskie Jadło.

Oferowane przez Chłopskie Jadło menu zawiera takie dania i potrawy, jak: swojski smalec, gruszka marynowana, śledź z jabłkiem i cebulką w śmietanie, domowy rosół gotowany na wołowinie, drobiu i świeżych warzywach, grillowana karkówka wieprzowa, kilkanaście rodzajów pierogów, kasze z pieca, placki z gulaszem i wiele, wiele innych. Znajdujące się na oficjalnej witrynie Chłopskie Jadło menu zawiera wszystkie propozycje wraz z ich dokładnymi opisami, dzięki czemu możesz jeszcze przed udaniem się do lokalu zadecydować, co wybierzesz. Kompletną listę lokali Chłopskie Jadło na terenie kraju znajdziesz także na wspomnianej witrynie.

Chłopskie Jadło to miejsce wręcz stworzone do biesiadowania przy wspólnym stole w szerszym gronie. Dlatego restauracje bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju spotkań dla grup. W klimatycznych wnętrzach, jakie są znakiem rozpoznawczym sieci Chłopskie Jadło, z powodzeniem można zorganizować spotkania biznesowe, obiady dla grup, rodzinne spotkania okolicznościowe takie, jak: komunie, chrzciny, a także imprezy i wigilie firmowe.

Doskonałe jedzenie za mniejszą kwotę

Podobnie jak i inne sieci, także Chłopskie Jadło promocje różnego rodzaju organizuje. Dzięki temu można skosztować sycących, smakowitych potraw za mniejsze pieniądze. Jeśli chcesz spróbować czegokolwiek z oferowanego przez Chłopskie Jadło menu i zapłacić mniej, warto sprawdzić, na co są aktualnie rabaty bądź zniżki. Nie musisz robić tego osobiście i codziennie. Wyręczy Cię w tym goodie. Jest to niewielka aplikacja, którą możesz w każdej chwili zainstalować na swoim telefonie. Wybierz swoją lokalizację i… to wszystko. Gdy tylko Chłopskie Jadło promocje lub rabaty ogłosi, otrzymasz powiadomienie. Dzięki temu wiesz, kiedy odwiedzić Chłopskie Jadło i zapłacić mniej.

A ponieważ Chłopskie Jadło menu ma wspaniałe, warto wybrać się tam zarówno z rodziną, jak i z przyjaciółmi. Chłopskie Jadło pozwoli odkryć Ci wspaniałe smaki tradycyjnej kuchni polskiej.