Cesare Ristorantetylko aktualne kupony, zniżki, promocje

RestauracjaLubisz zjeść dobrze i w miejscu, które ma swój klimat? Jeśli tak, to będąc w Krakowie zajrzyj koniecznie do Cesare Ristorante. Dwa lokale tej sieci to miejsca, w których możesz zarówno przyjść w weekend z całą rodziną na obiad, jak również zaprosić na romantyczną kolację swoją drugą połówkę. Przygotowane przez Cesare Ristorante menu zachęca przede wszystkim smakami rodem ze słonecznej Italii.

Cesare Ristorante Kraków – miejsce inne niż wszystkieLokale Cesare Ristorante znajdują się w Rynku Podgórskim oraz Galerii Solvay Park. Oba cechuje unikatowy klimat. Pierwszy mieści się w zabytkowej kamienicy, w samym sercu krakowskiego Podgórza. Jego przytulne wnętrze wieczorami zaprasza na romantyczną kolację przy świecach, w ciągu dnia na lunch lub smaczny obiad. Można tu również wstąpić na wyjątkowo pyszną kawą i oryginalne desery lodowe. Cesare Ristorante w Galerii Solvay Park często odwiedzane jest przez całe rodziny – zarówno w przerwie w podróży lub między zakupami. Przyciąga je tam nie tylko smaczne, proponowane przez Cesare Ristorante menu, ale również specjalna sala zabaw “Kids Play”, gdzie dzieci pod opieką wykwalifikowanych opiekunek mogą spędzić czas na wesołej zabawie.

Cesare Ristorante menu – wszystko, co chceszW ułożonym przez Cesare Ristorante menu znajdziesz pasty, sałatki ze świeżych składników, obfite i sycące zestawy śniadaniowe, dania rybne, mięsne, dodatki i napoje. Ponieważ lokale te promują kuchnię włoską, nie brak także smacznej pizzy – w kilku różnych wersjach. Sieć stawia na jakość, dlatego masz pewność smakowitego posiłku, który daje ucztę dla podniebienia. A ponieważ wszystkie ceny w Cesare Ristorante są bardzo przystępne, możesz sobie pozwolić na dowolną potrawę z menu bez konieczności liczenia się z dużym wydatkiem. Cesare Ristorante Kraków organizuje również bankiety zamknięte z przekąskami i napojami, również alkoholowymi. Dzięki temu możesz urządzić tutaj imprezę firmową, urodzinową, rocznicę, chrzciny, komunię, itp. Goście z pewnością będą zachwyceni, mogąc skosztować propozycji z przygotowanego przez Cesare Ristorante menu.

Cesare Ristorante – nie przepłacajPodobnie jak i inne lokale, także Cesare Ristorante ma od czasu do czasu okazje cenowe, dzięki którym możesz skosztować wspaniałych smaków za mniejsze pieniądze. Jeśli nie chcesz ich przegapić, zainstaluj na swoim smartfonie aplikację goodie. Jest ona całkowicie darmowa. Ustaw lokalizację na Kraków i gotowe – jeśli w Cesare Ristorante pojawią się tego typu promocje, otrzymasz odpowiednie powiadomienie. Możesz także w każdej chwili sprawdzić, czy nie trwają już jakieś inne akcje rabatowe i po prostu wpisz Cesare Ristorante do wbudowanej wyszukiwarki. Dzięki goodie masz okazję odwiedzać Cesare Ristorante i płacić tam mniejsze rachunki. Sprawdź aplikację już dzisiaj i wypróbuj ja w praktyce!