Centrum Rivieratylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Centrum Riviera

Przepraszamy. Centrum Riviera nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jeśli mieszkasz w Gdyni, Sopocie lub Gdańsku, nie możesz pominąć na swojej mapie zakupowej miejsca, jakim jest Centrum Riviera. Musisz dowiedzieć się, co dokładnie ma do zaoferowania Riviera Centrum Handlowe, bo zrobisz tutaj nie tylko szeroko rozumiane zakupy odzieżowe. Centrum Riviera to też miejsce, gdzie znajdziesz m.in. szereg restauracji, jak np. Pizza Hut. Ponadto warto wiedzieć, że Centrum Riviera, to miejsce, w którym masz szansę spędzić przyjemnie czas z rodziną, grając np. w kręgle.

To, co należy w sposób szczególny podkreślić, Centrum Riviera oferuje dla zmotoryzowanych bardzo dużą liczbę miejsc parkingowych. To niezmiernie ważna kwestia, bo chyba nie ma nic bardziej frustrującego, niż krążenie po parkingu w poszukiwaniu wolnego miejsca. Riviera – centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia – oddaje do dyspozycji klientów aż 2500 miejsc parkingowych. W Centrum Riviera mieści się aż 250 sklepów. W związku z tym każdy, kto zdecyduje się na zakupy w Centrum Riviera, na pewno znajdzie tam szereg interesujących punktów.

Dla najmłodszychWarto zaznaczyć, że w Centrum Riviera, przygotowano bogatą i interesującą ofertę dla najmłodszych. Riviera – centrum handlowe o naprawdę dużej powierzchni – posiada aż siedem placów zabaw. Wszystkie one nadzorowane są przez wykwalifikowaną kadrę. Dzięki temu ogromnemu udogodnieniu rodzice spokojnie mogą udać się na zakupy, zaś dzieci w tym czasie będą się świetnie bawić i korzystać z wielu fantastycznych atrakcji.

Centrum Riviera – promocjeKolejny istotny aspekt to oferowane przez Centrum Riviera promocje. Jest ich wiele, pojawiają się bardzo często i są naprawdę atrakcyjne. Centrum Riviera to miejsce, w którym każdy znajdzie dla siebie to, co najbardziej go zainteresuje. Aktualnie występujące w Centrum Riviera promocje, możesz śledzić za pomocą strony goodie.pl. Polecamy też zainstalowanie specjalnej aplikacji goodie, dzięki której będziesz na bieżąco z promocjami i ofertami dostępnymi w Centrum Riviera.

Komfortowe zakupy każdego dniaNastępną bardzo ważną kwestią jest to, że Centrum Riviera oferuje bardzo łatwy i wygodny dojazd z każdego zakątka w mieście. Należy zaznaczyć, że Centrum Riviera znajduje się w dogodnej lokalizacji w Gdyni – m.in. nieopodal stacji kolejki SKM. Dzięki temu dojazd do Centrum Riviera nie będzie stanowił problemu zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i tych, które nie posiadają samochodu.

Centrum Riviera otwarte jest siedem dni w tygodniu, dlatego nie ma większego znaczenia, w jakim dniu planujesz zakupy czy inną formę spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi – możesz zrobić to zawsze wtedy, gdy masz na to wolną chwilę i ochotę! Riviera – centrum handlowe, które wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów – to miejsce warte odwiedzenia i bliższego poznania. Nie zwlekaj dłużej i już teraz sprawdź, co takiego może zaoferować także Tobie!