Centrala Farmaceutyczna CEFARM SAtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA

Przepraszamy. Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Mało kto wie, że Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA powstała w 1945 roku. Wówczas obowiązywała jednak inna nazwa spółki „Centralna Składnica Sanitarna Ministerstwa Zdrowia”. Od 2003 roku Centralna Farmaceutyczna CEFARM SA zyskała akcjonariusza w postaci Skarbu Państwa. To znacznie wpłynęło na intensywność rozwoju marki, która słynie ze sprzedaży leków, suplementów diety itp.

Centralna Farmaceutyczna CEFARM SA – największy wybór i najlepsze ceny

 Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA zaopatruje w leki i wyroby farmaceutyczne największe hurtownie w kraju i za granicą. Jej produkty znajdziemy też w aptekach, szpitalach, niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej, specjalistycznych zespołach opieki zdrowotnej, sklepach zielarsko-medycznych i wielu innych. Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA posiada ponad 14 tys. przeróżnego asortymentu: gotowych leków, artykułów higienicznych, szczepionek, parafarmaceutyków, kosmetyków czy materiałów opatrunkowych. To wszystko powoduje, że  Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć praktycznie każdy funkcjonujący w branży farmaceutyczno-medycznej podmiot. Doświadczenie firmy, ciężka praca i profesjonalizm sprawiają, że Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA cały czas wprowadza nowe produkty nie tylko na polski, ale i zagraniczny rynek. Coraz większą popularnością cieszy się też dystrybucja kosmetyków cenionej marki ze Szwajcarii – Skincode. Panie chętnie używają tych preparatów, bowiem są wysokiej jakości, nie uczulają, nie zawierają substancji zapachowych, barwników i nie są testowane na zwierzętach. Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA obserwuje rynek i wysłuchuje uwag klientów. Dlatego postanowiła wprowadzić tę markę do naszego kraju. I okazało się, że jest to strzał w dziesiątkę.

Centralna Farmaceutyczna CEFARM SA Warszawa z prestiżowymi certyfikatami

 Wysoka jakość, jaką oferuje Centralna Farmaceutyczna CEFARM SA Warszawa sprawia, że spółka otrzymuje wiele ważnych i cenionych w branży certyfikatów. W zakresie importu i wytwarzania zostały jej przyznane: certyfikat ISO 9001 oraz certyfikat GMP. Takie nagrody to najlepszy dowód jakości marki.

Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA Warszawa często organizuje różne promocje i przeceny na oferowane produkty. Dzięki temu najwyższej jakości kosmetyki (jakich często na próżno szukać w popularnych drogeriach) czy suplementy diety można nabyć dużo taniej niż zazwyczaj. Jeśli nie masz czasu odwiedzić stacjonarnego punktu, możesz skorzystać z aplikacji mobilnej goodie. Wówczas szybko dowiesz się o tym, czy Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA Warszawa organizuje jakieś zniżki.

Centralna Farmaceutyczna CEFARM SA oferuje również swoim klientom szeroki wachlarz usług logistycznych, chodzi m.in. o składy konsygnacyjne, magazyn importera, skład celny, badania kliniczne, wytwórnię produktów leczniczych, wynajem specjalistycznych powierzchni magazynowych itp. Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA organizuje też szerokie wsparcie merytoryczne dla punktów, które chcą do niej dołączyć, a przy tym zachować swoją niezależność. Z takiej opcji korzysta już kilkadziesiąt aptek w całym kraju.