CAVAtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

CAVANikogo nie trzeba chyba przekonywać jak wiele radości i energii może dać kubek pysznej kawy. Jednocześnie entuzjazm może bardzo szybko ulecieć – gdy na miejscu okaże się, że jakość kawy nie jest tak dobra, jak mieliśmy na to nadzieję. Dlatego też zawsze warto wybierać sprawdzone kawiarnie, takie jak Cava. Jeśli mieszkamy w Warszawie – albo jeśli tylko ją odwiedzamy – zawsze warto odwiedzić Cava na Złotej 59 lub na Nowym Świecie 30. A jeśli te lokalizacje nam nie odpowiadają, warto obserwować nowe adresy, jakie wkrótce będą się pojawiać na stronie internetowej Cava.pl.

 

Świeżość i doświadczenie

Choć Cava w odróżnieniu od typowych, sieciowych w kawiarni, działa dopiero w niewielkiej liczbie punktów w Warszawie – szczegóły na stronie Cava.pl – to jednak wciąż powracający klienci sprawiają, że w odpowiedzi na ich prośby wkrótce pojawią się nowe lokalizacje. Klienci są więc dzięki temu podwójnie wygranymi, gdyż po pierwsze – oferta Cava staje się znacznie lepiej dostępna, a po drugie – ponieważ sieć dopiero buduje swoją pozycję na rynku, to można być pewnym jakości, jaką będzie oferowała Cava. Kiedy zatem następny raz zaplanujecie wizytę w kawiarni – zdecydowanie warto odwiedzić Cava.

 

Najlepsza kawa na świecie

Cava to nie tylko świetne miejsce na codzienną kawę, ale Cava także najlepsze i najbardziej znane na świecie kawy. To właśnie Cava oferuje swoim klientom nie tylko odmianę Jamajca Blue Mountain, ale w ofercie Cava znajduje się też chyba najsłynniejszy na świecie, indonezyjski gatunek Kopi Luwak. Tym samym klienci Cava mogą skosztować kawy, której w ciągu roku na całym świecie wypija się jedynie 500 kg. Żeby posmakować wyjątkowej kawy nie potrzeba jednak zawsze wybierać Kopi Luwak – nawet zwykła kawa jest w Cava niezwykła, opiera się ona bowiem o zawsze świeżo paloną kawę 100% Arabica z odmiany Bourbon. Unikalna kompozycja stworzona specjalnie na potrzeby Cava przez Toma Altofa, światowej klasy cup-testera, sprawia, że każda wizyta jest wyjątkowa. A gdy potrzebujemy czegoś mocniejszego niż najmocniejsza kawa – w lokalach Cava dostępne jest też kilkadziesiąt gatunków alkoholi i drinków.

 

Bezcenna jakość

Choć każda kawa z menu Cava sprawia wrażanie picia wyjątkowego i niesamowicie drogiego napoju, to ceny w Cava.pl pozytywnie zaskakują klientów. Jeśli chodzi o Cava promocje są dostępne praktycznie przez cały czas, najlepiej więc zainstalować aplikacją goodie, aby nigdy żadnej nie przegapić. Oczywiście Cava promocje ogłasza też na swojej witrynie Cava.pl, jednak dzięki skorzystaniu z goodie nie trzeba będzie wciąż wchodzić na stronę Cava.pl. Nie oznacza to oczywiście że nie powinniśmy tego robić – tam bowiem zawsze możemy zapoznać się z aktualną ofertą. Przykładowo, regularnie na różnorodne promocje mogą liczyć studenci – nie tylko podczas przygotowań do sesji.