Carrefourtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Carrefour

Gazetki

 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-17 do 2019-06-30
  Nowa Gazetka
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-11 do 2019-06-22
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-11 do 2019-06-22
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-04 do 2019-06-22
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiCarrefour jest siecią hipermarketów i supermarketów powstałą we Francji w 1959 roku. Pierwszy supermarket został otwarty w 1960 roku w Annecy we Francji przez rodziny Marcela Fournirt i Louisa Defforey’a. Stanął przy skrzyżowaniu 5 ulicy i od tego wzięła się nazwa Carrefour – w języku francuskim oznacza „skrzyżowanie”. Obecnie Grupa Carrefour prowadzi działalność w 34 krajach na 4 kontynentach między innymi: w Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Portugalii, Polsce, Turcji, Tajwanie, Rumunii, Chinach, Brazylii, Meksyku oraz Argentynie. W Polsce pierwszy sklep został otwarty w Łodzi w 1997 roku, dziś Carrefour posiada sklepy w pięciu formatach handlowych: Carrefour, Carrefour Market, Carrefour Express (zielone i pomarańczowe logo) oraz sklepy znajdujące się na małych wsiach i małych miasteczkach – Globi.

Program lojalnościowy dla każdego

 

Dołącz do programów lojalnościowych sieci Carrefour, Market lub Express, a zyskasz oferty przygotowane specjalnie dla klubowiczów i zrobisz zakupy jeszcze taniej. Programy lojalnościowe to unikalne oferty na zakupy, a także oszczędność czasu i dbałość o portfel! Teraz marka Carrefour prezentuje kartę Rodzinka i kartę Seniora również w Twoim telefonie w aplikacji Carrefour. Zarejestruj kartę i ciesz się promocjami, gazetkami, zniżkami, wyprzedażami! Typy kart lojalnościowych: Karta Rodzinka – zbieraj punkty i wymienia je na e-kupony rabatowe, sprawdź jak szybko otrzymasz 10 zł rabatu na kolejne zakupy. Karta Seniora – dla osób które ukończyły 60 rok życia, w każdy wtorek rabat na zakupy we wszystkich sklepach Carrefour i Market nawet do -10%. Karta klienta – jeśli robisz zakupy w sklepach Express, zbieraj punkty i wymieniaj je na specjalne oznaczone produkty.

Karty podarunkowe

Spraw bliskiej Ci osobie radość, jeżeli nie masz pomysłu na prezent, podaruj jej kartę podarunkową znanej marki np.: Google Play, Facebook, Zalando, TK Maxx, Answear, Douglas. Poza kartami o wybranych wartościach na daną rzecz, Carrefour może podarować Ci też prezent w formie przeżycia dzięki firmie Wyjątkowy Prezent czy Super Prezent. Kartę można wymienić na dowolny produkt z oferty lub dopłacić za produkt droższy. Dzięki tym kartom masz wybór z szerokiej oferty niezapomnianych przeżyć takich jak: kolacja w ciemności, degustacja czekolady w Pijalni Wedla lub lot w tunelu aerodynamicznym Flysport.

Carrefour i goodie

Aby być na bieżąco ze wszystkimi ofertami sklepów Carrefour od zabawek dla dzieci po rowery górskie i płacić jeszcze mniej, wystarczy zainstalować naszą aplikacje goodie, gdzie znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zaoszczędzenia pieniędzy: gazetki, najnowsze promocje, zniżki, wyprzedaże. Dzięki gazetkom nigdy nie przegapisz najnowszych produktów i promocji marki. Włącz powiadomienia, zapisz się do newslettera na www.goodie.pl i nigdy nie przegap żadnej informacji o danej marce.