Carrefour Markettylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Carrefour Market

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2018-07-17 do 2018-07-23
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiCarrefour Market to bardzo popularna sieć marketów spożywczych, która obecnie posiada swoje sklepy na terenie całego kraju, zarówno w wielkich miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Carrefour Market to gwarancja świeżych produktów wysokiej jakości, a do tego w niezwykle atrakcyjnych cenach. W ofercie sieci Carrefour Market znajdziemy nie tylko produkty spożywcze, ale również tekstylia, chemię gospodarczą czy kosmetyki najlepszych marek. W związku z tym, że sieć Carrefour Market stara się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, w swojej ofercie uwzględnia wiele praktycznych usług dodatkowych. Dzięki temu – robiąc zakupy – możemy jednocześnie kupić doładowanie telefonu czy skorzystać np. z kolektury Lotto. Wszystko w jednym miejscu – prosto, szybko i wygodnie! Do tego oferowana przez Carrefour Market gazetka zawsze pełna jest fantastycznych promocji!


Carrefour Market – dla najbardziej wymagających!

Sieć Carrefour Market, we współpracy z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A., oferuje swoim klientom różnego rodzaju usługi finansowe. Należy do nich chociażby możliwość skorzystania z karty kredytowej Carrefour Mastercerd, która pozwala spożytkować dodatkowe środki pieniężne na przykład podczas robienia zakupów. Do dyspozycji klientów pozostaje także nowoczesny system bankowości oferowany przez sieć Carrefour Market, który zapewnia komfort korzystania ze wszystkich usług finansowych.

Wśród innych ofert Carrefour Market warto również wymienić możliwość zakupu doładowań telefonu najbardziej popularnych w kraju operatorów oraz usługi fotograficzne, których lista dostępna jest na stronie internetowej sklepów Carrefour Market. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje możliwość zamówienia fotoksiążki, fotokartek, fotoprezentów czy fotokalendarzy – idealnych pomysłów na prezent dla bliskiej osoby.

Kolejną praktyczną usługą, dostępną w sklepach Carrefour Market, jest możliwość zapłacenia bieżących rachunków podczas robienia zakupów. Zabieg taki pozwala uniknąć konieczności stania w tym celu w długich kolejkach na poczcie lub w banku. Dodatkową zaletą skorzystania z tego rozwiązania jest fakt, że płacimy wówczas niższą prowizję w porównaniu z prowizjami narzucanymi przez wymienione placówki!

Warto wspomnieć, że sieć Carrefour Market jest bardzo przyjaznym miejscem dla rodzin z dziećmi. Podczas płacenia za zakupy przy kasie najmłodsi klienci mają szansę spotkać prawdziwą księżniczkę lub czarodzieja, a wszystko za sprawą kasjerów, którzy od czasu do czasu – ku uciesze maluchów – przebierają się za bajkowe postacie. Ponadto sklepy Carrefour Market dbają o rozpowszechnianie zdrowych nawyków żywieniowych, także wśród dzieci. W związku z tym firma zrezygnowała z eksponowania przy kasach słodyczy oraz słodkich napojów. Ponadto w specjalnych kasach rodzinnych sieci Carrefour Market honorowana jest Karta Dużej Rodziny.


Carrefour Market – gazetka, która kusi mocą promocji

Proponowana przez Carrefour Market gazetka dostarcza informacji o aktualnych promocjach obowiązujących w danym tygodniu. Atrakcyjne promocje dotyczą zarówno produktów spożywczych, jak i tekstyliów oraz odzieży. Przygotowana przez Carrefour Market gazetka dostępna jest również w formie online, na stronie internetowej sklepu, dzięki czemu możesz zapoznać się z aktualnymi zniżkami bez konieczności wychodzenia z domu. Aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami dostępnymi w sieci, warto zainstalować w telefonie aplikację goodie, która pozwala śledzić bieżące atrakcje cenowe.