Carrefour Expresstylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Carrefour Express

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-06-18 do 2019-06-24
    Nowa Gazetka
  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-06-18 do 2019-06-24
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiCzy chcesz tego czy nie, przynajmniej raz na jakiś czas musisz wybrać się na zakupy w celu nabycia podstawowych produktów, które są wykorzystywane w domu niemal na co dzień. Jeśli chodzi o takie właśnie codzienne zakupy, zapewne raczej starasz się unikać wycieczek do hipermarketów. Nic dziwnego, bowiem wiążą się one z koniecznością przemierzania ogromnych powierzchni w poszukiwaniu zaledwie kilku artykułów, a co gorsza – również z koniecznością długiego oczekiwania w kolejce. Popularna sieć hiper- i supermarketów Carrefour rozwiązała ten kłopot w naprawdę świetnym stylu – oddała do dyspozycji swoich klientów sklepy Carrefour Express!

Czym cechują się sklepy działające pod szyldem Carrefour Express? Co takiego ma do zaoferowania wydawana przez Carrefour Express gazetka? Jakie spotkasz w Carrefour Express marki? I co równie ważne – jakie promocje oferuje omawiana marka? Przekonaj się już teraz!

Carrefour Express, czyli…Carrefour Express to jeden z kilku formatów handlowych popularnej sieci Carrefour. I tak, np. sklepy Carrefour z charakterystycznym niebieskim logo to ogromne hipermarkety, ale już obiekty Carrefour Express z logo w kolorze zielonym są sklepami osiedlowymi, których powierzchnia wynosi od około 100 do maksymalnie 500 mkw. Sieć Carrefour Express z logo w kolorze pomarańczowym to punkty typu convience, które cechują się jeszcze mniejszą powierzchnią sklepową. Dlaczego tak jest?

Z jednej naprawdę bardzo prostej przyczyny. Jeśli planujesz „wyskoczyć” do sklepu, bo w trakcie przygotowywania obiadu zabrakło Ci np. śmietany lub oleju, nie musisz gnać do wielkiego hipermarketu. Tuż obok Ciebie znajduje się mały, kameralny Carrefour Express, w którym znajdziesz absolutnie wszystkie produkty codziennego użytku. W punktach Carrefour Express nie ma tak wielkiego ruchu jak w hipermarketach, nie ma więc jednocześnie dużych kolejek, a powierzchnia sklepu jest na tyle mała, że po wizycie w nim nie będą bolały Cię nogi od biegania między półkami… W Carrefour Express wszystko masz na wyciągnięcie ręki – zakupy są szybkie, proste i przyjemne!

Carrefour Express – Warszawa, Kraków, KatowiceGdzie znajdziesz sklepy marki? Carrefour Express Warszawa, Kraków, Katowice, Białka Tatrzańska, Bielsko-Biała, Gdańsk, Łódź, Stary Sącz, Wrocław – to zaledwie kilka miast, w których Carrefour Express jest obecny, a jest ich znacznie więcej – łącznie kilkaset w całej Polsce. Zainteresowanie nimi jest ogromne, bowiem oferowane przez Carrefour Express promocje sprawiają, że po prostu chce się tam kupować i jednocześnie oszczędzać!

Carrefour Express – gazetka na wagę złotaWydawana przez Carrefour Express gazetka kryje w sobie absolutnie fantastyczne promocje, które koniecznie musisz poznać. Oferowana przez Carrefour Express gazetka dostępna jest w punktach stacjonarnych oraz na stronie internetowej sklepu. Jeśli nie chcesz, aby nadal omijały Cię świetne promocje, już teraz zainstaluj aplikację goodie na swoim telefonie i dodaj Carrefour Express do ulubionych. Warto, bo tworzone przez Carrefour Express promocje to prawdziwe hity cenowe! Z kolei dostępne w sieciach Carrefour Express marki to synonim najwyższej jakości – musisz poznać je wszystkie już dziś!