Camomille

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Camomille

  • Wszystkie
  • Internetowe
  • LokalneKwiaciarnia Camomille to wyjątkowe miejsce, gdzie można nie tylko kupić kwiaty na różne okazje, ale też zobaczyć wielobarwne bukiety, które nie są dostępne nigdzie indziej. Camomille to kwiaciarnia o wieloletniej tradycji, gdzie każda osoba znajdzie idealny kwiat lub bukiet dla siebie. W Camomille mottem przewodnim jest dążenie do osiągnięcia harmonii między najnowszymi trendami, a tym czego od bukietu oczekuje klient. W Camomille pracują prawdziwi profesjonaliści i specjaliści od kwiatów, którzy nie tylko ułożą ładny i modny obecnie bukiet, ale też pomogą dobrać kwiaty do okazji. Camomille działa na terenie Warszawy już od wielu lat. Kwiaciarnię Camomille można znaleźć między innymi w Galerii Mokotów, gdzie dostępne są kwiaty na każdą okazję: do udekorowania domu, do pracy czy na specjalną okazję. Oprócz tego w Camomille można też kupić kwiaty w ozdobnych donicach, co wyróżnia ofertę tej kwiaciarni od innych. Także długie godziny otwarcia Camomille działają na korzyść tego miejsca. W kwiaciarni można kupić kwiaty aż do 22. Kwiaciarnia Camomille bardzo często współpracuje też z innymi firmami. Co roku firma wraz z kliniką medycyny estetycznej Dr Beaty Dethloff zaprasza na bezpłatne konsultacje w klinice z okazji Walentynek.

Oferta promocyjna CamomilleDla stałych klientów kwiaciarnia Camomille oferuje lojalnościowy rabat w wysokości 10%. Może go dostać każda osoba za okazaniem karty VIP. Jednak jakie jeszcze Camomille promocje może zaoferować? To bardzo szybko można sprawdzić w mobilnej aplikacji goodie albo też na stronie internetowej goodie.pl, gdzie pokazują się wszystkie Camomille promocje dostępne nie tylko dla stałych klientów, ale też dla osób, które w tej kwiaciarni zakupów dokonują okazyjnie. Dzięki śledzeniu najnowszych promocji, można w Camomille kupić piękny bukiet kwiatów czy też rośliny w donicach do ustawienia na parapecie z rabatem 10%. Często pojawiają się też promocje z okazji świąt takich, jak: Dzień Kobiet czy Walentynki. Dlatego warto śledzić promocje, aby kupić bardzo ładne kwiaty w bardzo niskiej cenie.

Co można kupić w kwiaciarni?Kwiaciarnia Camomille nie oferuje tylko sprzedaży kwiatów, wiązanek i bukietów. Dzięki bogatemu doświadczeniu pracujących tu florystów można w Camomille kupić idealny bukiet lub kwiat, który będzie harmonizował z okazją, z której chcemy go wręczyć. Oprócz tego Camomille oferuje wybór niespotykanych roślin w ozdobnych donicach, które będą ozdobą każdego domu czy mieszkania. W standardowej ofercie Camomille są też indywidualnie komponowane bukiety, które mogą być dostarczone w ramach tzw. poczty kwiatowej. W kwiaciarni Camomille można też zamówić usługę projektowania ogrodu czy nawet ukwiecenia balkonu albo tarasu. Oczywiście możliwe jest też zlecenie aranżacji wystroju biura czy oprawy imprez okolicznościowych takich, jak chociażby śluby.