Camomilletylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

CamomilleKwiaciarnia Camomille to wyjątkowe miejsce, gdzie można nie tylko kupić kwiaty na różne okazje, ale też zobaczyć wielobarwne bukiety, które nie są dostępne nigdzie indziej. Camomille to kwiaciarnia o wieloletniej tradycji, gdzie każda osoba znajdzie idealny kwiat lub bukiet dla siebie. W Camomille mottem przewodnim jest dążenie do osiągnięcia harmonii między najnowszymi trendami, a tym czego od bukietu oczekuje klient. W Camomille pracują prawdziwi profesjonaliści i specjaliści od kwiatów, którzy nie tylko ułożą ładny i modny obecnie bukiet, ale też pomogą dobrać kwiaty do okazji. Camomille działa na terenie Warszawy już od wielu lat. Kwiaciarnię Camomille można znaleźć między innymi w Galerii Mokotów, gdzie dostępne są kwiaty na każdą okazję: do udekorowania domu, do pracy czy na specjalną okazję. Oprócz tego w Camomille można też kupić kwiaty w ozdobnych donicach, co wyróżnia ofertę tej kwiaciarni od innych. Także długie godziny otwarcia Camomille działają na korzyść tego miejsca. W kwiaciarni można kupić kwiaty aż do 22. Kwiaciarnia Camomille bardzo często współpracuje też z innymi firmami. Co roku firma wraz z kliniką medycyny estetycznej Dr Beaty Dethloff zaprasza na bezpłatne konsultacje w klinice z okazji Walentynek.

Oferta promocyjna CamomilleDla stałych klientów kwiaciarnia Camomille oferuje lojalnościowy rabat w wysokości 10%. Może go dostać każda osoba za okazaniem karty VIP. Jednak jakie jeszcze Camomille promocje może zaoferować? To bardzo szybko można sprawdzić w mobilnej aplikacji goodie albo też na stronie internetowej goodie.pl, gdzie pokazują się wszystkie Camomille promocje dostępne nie tylko dla stałych klientów, ale też dla osób, które w tej kwiaciarni zakupów dokonują okazyjnie. Dzięki śledzeniu najnowszych promocji, można w Camomille kupić piękny bukiet kwiatów czy też rośliny w donicach do ustawienia na parapecie z rabatem 10%. Często pojawiają się też promocje z okazji świąt takich, jak: Dzień Kobiet czy Walentynki. Dlatego warto śledzić promocje, aby kupić bardzo ładne kwiaty w bardzo niskiej cenie.

Co można kupić w kwiaciarni?Kwiaciarnia Camomille nie oferuje tylko sprzedaży kwiatów, wiązanek i bukietów. Dzięki bogatemu doświadczeniu pracujących tu florystów można w Camomille kupić idealny bukiet lub kwiat, który będzie harmonizował z okazją, z której chcemy go wręczyć. Oprócz tego Camomille oferuje wybór niespotykanych roślin w ozdobnych donicach, które będą ozdobą każdego domu czy mieszkania. W standardowej ofercie Camomille są też indywidualnie komponowane bukiety, które mogą być dostarczone w ramach tzw. poczty kwiatowej. W kwiaciarni Camomille można też zamówić usługę projektowania ogrodu czy nawet ukwiecenia balkonu albo tarasu. Oczywiście możliwe jest też zlecenie aranżacji wystroju biura czy oprawy imprez okolicznościowych takich, jak chociażby śluby.