Cafe Clubtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Cafe Club

Przepraszamy. Cafe Club nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci kawiarni w Polsce jest Cafe Club, której kawiarnie można znaleźć w najbardziej obleganych punktach wielkich miast. Do tego kawiarnie Cafe Club oferują możliwość współpracy w ramach franczyzy dla wszystkich osób, które chcą mieć własną kawiarnię, ale nie wiedzą jak wyrobić sobie własną markę. Najlepszym rozwiązaniem jest przystąpienie do franczyzy oferowanej przez ciągle rozwijającą się sieć kawiarni Cafe Club. W ramach sieci kawiarni, Cafe Club posiada aż 25 własnych kawiarni oraz aktualnie już 6 placówek franczyzowych. Planowane jest otwarcie kolejnych lokali. Gdzie znaleźć Cafe Club? Przede wszystkim kawiarnie tej polskiej sieci można znaleźć w najlepszych galeriach handlowych na terenie całej Polski i na głównych dworcach kolejowych w największych miastach. Rozbudowane Cafe Club menu jest dostępne też w formie na wynos, a więc nawet osoby bardzo się śpieszące np. na pociąg mogą z powodzeniem skorzystać z oferty tej kawiarni.

Oferta promocyjnaJak każda kawiarnia sieciowa i Cafe Club promocje oferuje swoim klientom dość regularnie. Oprócz tego dostępna jest też oferta sezonowa, która zmienia się kilka razy do roku, ponieważ i dostępne składniki takie, jak świeże owoce też się zmieniają. Można też liczyć na to, że jesienią i zimą będą w Cafe Club promocje na gorące czekolady czy kawy z rozgrzewającymi dodatkami, a latem na coś bardziej orzeźwiającego i świeżego. Jak sprawdzić, co w Cafe Club menu jest aktualnie dostępne w ograniczonej czasowo ofercie? Można śledzić kawiarnie Cafe Club w mobilnej aplikacji goodie albo też na oficjalnej stronie internetowej tejże aplikacji pod adresem goodie.pl. W ten sposób będzie można sprawdzać, co zmienia się w Cafe Club menu ze względu na szczególny dzień w roku, czy nadejście nowego sezonu, albo czy nie ma czasem promocji 1+1 albo innej dającej dużą oszczędność pieniędzy.

Co znajdziemy w menu Cafe Club?Jak na dobrą kawiarnię przystało, w Cafe Club można znaleźć przede wszystkim bogatą ofertę kaw, która podzielona jest na trzy główne części: kawy klasyczne, kawy mleczne i kawy lodowe. Najpopularniejsze z Cafe Club menu są kawy: klasyczne Esspresso, mleczna kawa po parysku czy Latte Macciatto oraz Classic Frappe wśród kaw lodowych. W Cafe Club można też wypić czekoladę na gorąco czy smaczną, sypaną herbatę dostępną w wielu smakach. Do kawy czy herbaty można w Cafe Club zamówić również deser lodowy albo kawałek ciasta. Dla osób, które chcą zjeść bardziej tradycyjny posiłek przygotowano bogatą ofertę kanapek czy lekkich sałatek. W Cafe Club można też zamówić pyszne i zdrowe, owocowe Smoothie niezależnie od pory roku.