Cafe Castellaritylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Cafe CastellariCafe Castellari to kawiarnia już z prawie dwudziestoletnią tradycją. To, co wyróżnia Cafe Castellari spośród innych lokali tego rodzaju to przede wszystkim domowe i oryginalne receptury, których próżno szukać gdzie indziej. Co więcej, wszystkie słodkości w Cafe Castellari produkowane są wyłącznie z naturalnych, zawsze świeżych składników. To połączenie sprawia, że Cafe Castellari od lat cieszy się uznaniem i ogromną popularnością.

W Castellari Cafe menu zadowoli każdego klienta!Wśród propozycji menu na szczególną uwagę zasługują przygotowane w oparciu o specjalne receptury Cafe Castellari desery lodowe. Co ciekawe, każdy z klientów może też skomponować swój własny deser lodowy, oczywiście z pomocą miłej, fachowej i profesjonalnej obsługi. Przygotowywane w Cafe Castellari desery lodowe to idealne połączenie lodów, owoców, kawałków ciasteczek i bitej śmietany. W kawiarni Cafe Castellari na każdego klienta czeka ponad trzydzieści różnych połączeń, w związku z czym ma on szansę odnaleźć pośród nich swoje ulubione smaki, zapewniając sobie prawdziwą ucztę. Sprzedawane w Cafe Castellari lody to propozycja kilkunastu różnych smaków, produkowanych według tradycyjnej receptury. Dostępne w kawiarni Cafe Castellari lody to smaki zarówno owocowe, jak również smaki odzwierciedlające znane i ulubione przez wszystkich słodycze. W ofercie Cafe Castellari znajdziemy ponadto kilkanaście propozycji kaw, od tych najbardziej klasycznych, przygotowanych po włosku, po kawy o oryginalnych smakach, na przykład z dodatkiem chili. W ofercie znajdują się także kawy mrożone, idealne na gorące dni. Dla tych, którzy lubią okrywać nowe kompozycje, świetną propozycję stanowią kawy smakowe dostępne w różnych wariantach. W kawiarni Cafe Castellari znajdziemy też napoje owocowe, świeżo wyciskane soki, lemoniady oraz herbaty. Na chłodne dni doskonałą propozycją przygotowaną przez Castellari Cafe jest np. gorąca herbata z miodem, malinami, pomarańczą oraz imbirem. Warto ponadto zapoznać się z propozycjami ciast polecanymi przez Cafe Castellari. Te, które cieszą się największą popularnością to szarlotka na ciepło z puddingiem waniliowym, malinowe tiramisu, sernik na zimno, tiramisu, fantazja czekoladowa oraz ciastko bezowe. Pełna oferta ciast dostępna jest w lokalach Cafe Castellari. Dodatkowo Cafe Castellari umożliwia złożenie indywidualnych zamówień na ciasta.

Cafe Castellari – Szczecin zaprasza!Odwiedzając północną część kraju, warto pamiętać, że jedno z najlepszych miejsc na spotkania z przyjaciółmi to Cafe Castellari Szczecin. Lokale Cafe Castellari Szczecin znajdziemy przy ulicy Juliana Tuwima 27, Alei Papieża Jana Pawła II 44 oraz przy ulicy Ustowo 55a. Cafe Castellari Szczecin to miejsce godne odwiedzenia nie tylko przez mieszkańców miasta, ale też obowiązkowy punkt dla każdego turysty, w którym można odpocząć w miłej atmosferze i skorzystać z pysznych propozycji przygotowanych przez Cafe Castellari. Proponowane przez Cafe Castellari promocje dostępne są we wszystkich lokalach kawiarni. Aby być na bieżąco z pojawiającymi się rabatami i zniżkami, warto regularnie odwiedzać stronę goodie.pl i pobrać na swój telefon aplikację mobilną goodie. Wszystkie pojawiające się w Cafe Castellari promocje warto dokładnie przestudiować. Cafe Castellari zaprasza już dziś!