Początek marki Bytom datuje się na rok 1945, kiedy w powojennej, niemieckiej szwalni powstaje Państwowa Fabryka Konfekcyjna w Bytomiu, która w 1950 roku otrzymuje nazwę Bytomskie Zakłady Przemysłu Odzieżowego im. Gen. Świerczewskiego. W marce Bytom koszule są wysokiej klasy, ale marka oferuje dużo więcej interesujących produktów.


Bytom garnitury

W 2013 roku Bytom zaczyna oryginalną kampanię BYTOM IKONY – kolekcje nawiązują do wybitnych polskich osobowości. Pierwsza kolekcja nawiązuje do Zbigniewa Cybulskiego, następne do Marka Hłaski, Grzegorza Ciechowskiego, Marka Grechuty, Jana Himilsbacha, Adama Fiedlera i Kazimierza Deyny. W marce Bytom garnitury we wrześniu 2017 roku w kampanii reklamowej pokazuje wybitny aktor Daniel Olbrychski wraz z wnukiem Antonim. Rok później do udziału w sesji zdjęciowej do zaprezentowania garniturów zostaje zaproszony Andrzej Seweryn wraz z synem Yannem – operatorem filmowym. W najnowszej kampanii reklamowej wystąpili trzy pokolenia polskich fotografów: Tadeusz Rolke, Przemek Dzienis i Marek Straszewski. W tej kampanii reklamowej w marce Bytom płaszcze „grają” przede wszystkim dużą rolę. Dzięki temu w marce Bytom płaszcze również cieszą się powodzeniem.

 

Bytom sklep

W 2013 roku w CH Arkadia marka zaprezentowała pierwszy salon, studio koncepcyjne, w którym prezentowane są unikalne kolekcje. Marka prowadzi również działalność w Internecie. Sklep internetowy znajduje się pod linkiem: www.bytom.com.pl/. W marce Bytom sklep internetowy bardzo sprawnie działa. Skontaktować się z nim można od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 pod numerem telefonu: (42) 231-58-09. Kosz przesyłki wynosi 15 zł. Powyżej 249,90 zł dostawa jest bezpłatna. Na odstąpienie od umowy są 2 od otrzymania towaru czyli doręczenia paczki przez kuriera lub odebrania we wskazanym salonie. Dzięki temu jeszcze jeśli w marce Bytom koszule nie będą odpowiadać klientowi, to można je oddać.

 

Bytom promocje

W interesującej ofercie marki Bytom znajdują się: garnitury, marynarki, płaszcze, koszule, kurtki i płaszcze, spodnie i szorty, swetry, T-shirty, koszulki polo, bluzy, buty. Ubrania można kupić w licznych promocjach. Niektóre z nich to: Drugi produkt w prezencie, Trzecia para skarpet za 1 zł, Drugi sweter w prezencie, Dodatkowe -20% na wybrane produkty, Cybernetyczne dni – Oferta specjalna, dodatkowe -20%.

Jeśli w marce Bytom promocje mają dla Ciebie znaczenie, pobierz aplikację goodie na swój telefon z systemem Android i iOS i otrzymuj informacje push o nich, tak szybko jak się pojawią. Aby być na bieżąco, możesz również na stronie internetowej marki zapisać się na newsletter. Warto również postarać się o kartę lojalnościową KLUB BYTOM, dzięki której otrzymasz: serwis krawiecki, uczestnictwo w specjalnych akcjach promocyjnych, informacje o nowościach, gromadzenie na indywidualnym koncie rabatu wartościowego, możliwość płacenia rabatem wartościowym.