Bukovinatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Bukovina

Przepraszamy. Bukovina nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Zastanawiasz się nad wypoczynkiem w atrakcyjnym miejscu? Nie musisz szukać daleko. W górach, na wysokości 1000 m znajduje się jedyny w swoim rodzaju Hotel Bukovina. Decydując się na pobyt w tym niezwykłym hotelu, zyskasz cudowne wspomnienia na całe życie. Bo Bukovina położona we wsi Bukowina Tatrzańska to miejsce wyjątkowe, które musisz zobaczyć.

Bukovina resort – atrakcje na wyciągnięcie rękiBukovina jest kompleksem wielkich atrakcji, które aż proszą, by z nich skorzystać. Wspaniałe położenie jest jego ogromnym atutem. Tutaj po prostu oddychasz innym powietrzem. Hotel Bukovina dba o najwyższą jakość wypoczynku swoich klientów. Nie dość, że oferuje pokoje o wysokim standardzie i w pięknym otoczeniu, to jeszcze możesz pysznie zjeść w restauracji Morskie Oko. Restauracja, z której słynie Bukovina, posiada menu, któremu nikt się nie oprze. To kuchnia fusion, która kładzie nacisk na dania regionalne, ale pozwala również posmakować dań kuchni świata. Poza wyśmienitą kuchnią, Bukovina resort oferuje zabiegi z zakresu wellness&spa, można również skorzystać z fizjoterapii i porad dietetyka. Poza tym dostępne jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. A ponad wszystko słynne termy. Hotel Bukovina słynie z term, z których korzystać mogą dzieci i dorośli. Wysoka jakość oferowanych usług sprawia, że Bukovina to miejsce, do którego chętnie się wraca.

Hotel Bukovina i jego termyKorzystanie z term z pewnością na długo pozostanie w twojej pamięci. Jakie termy Bukovina hotel oferuje? Otóż jest to aż 20 wspaniałych basenów termalnych, w których temperatura wody oscyluje między 28 a 36 stopni Celsjusza. Wspaniałe właściwości wód termalnych zostały udowodnione już dawno. W obrębie tych atrakcji Hotel Bukovina oferuje coś również dzieciom – mniejsze i większe baseniki dostosowane do potrzeb najmłodszych gości z pewnością sprawią im wiele radości. Można śmiało powiedzieć, że Bukovina to miejsce, które musisz odwiedzić.

Bukovina resort – dlaczego warto?Hotel Bukovina to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Jego położenie i atrakcje warte są zachodu i każdych pieniędzy. Termy Bukovina hotel są po prostu wyjątkowe. Zresztą są to najbardziej znane baseny termalne w naszym kraju. Wszystkie atrakcje, jakie udostępnia Bukovina, warte są zobaczenia. A jakie obecnie dostępne są w Bukovina zniżki? Możesz być na bieżąco dzięki pomocnej aplikacji goodie. Bukovina to miejsce, które często oferuje atrakcyjne pakiety i warto o nich wiedzieć. Dla par, rodzin, czy grup z wyjazdów integracyjnych – Bukovina zniżki są naprawdę duże. Zainstaluj aplikację goodie, jeśli lubisz wyjeżdżać, a przy okazji mieć wszystko dokładnie zaplanowane. Dzięki goodie żadna fantastyczna oferta nie przemknie ci koło nosa. Tym bardziej Bukovina powinna znaleźć się na czele twojej listy miejsc wartych odwiedzenia.