Bubble Tea Worldtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Bubble Tea World

Przepraszamy. Bubble Tea World nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma Bubble Tea World, jak sama nazwa wskazuje, proponuje klientom bąbelkowe napoje. Co się kryje pod tym zagadkowym hasłem? Otóż bubble tea to zwariowany świat smaków owocowych, mlecznych, jogurtowych w połączeniu z naturalnymi właściwościami herbat. Esencją napoju są dodatki: tapioka (czarne kuleczki ze skrobi bulwy manioku), kulki boba (strzelające kuleczki zawinięte w algi morskie) oraz żelki (galaretki wielosmakowe). Bubble tea znana jest nad Wisłą od niedawna, jednak jest kraj, gdzie poznano się na niej już lata temu. Wszystko zaczęło się w latach 80. XX w. od niewielkiej herbaciarni na Tajwanie, gdzie po raz pierwszy połączono ciepłą herbatę z kostkami lodu, mlekiem oraz kulkami tapioki.

Bubble Tea World – menu z paletą smaków

W Bubble Tea World menu jest orzeźwiające i  różnorodne! W Bubble Tea World można kupić napoje zarówno średniej, jak i dużej wielkości. Mamy tu do wyboru herbatę zieloną, a także czarną. W Bubble Tea World menu to ekstra smaki mleczne (m.in. wanilia, truskawka, banan) i owocowe (liczi, czerwona gujawa, wiśnia, jagoda, melon). Poza tym firma Bubble Tea World menu ma także dla tych, którzy cenią wszelkiego rodzaju dodatki. Bonusy te to słodkie, rozpieszczające zmysły różności. Mowa o żelkach, bobie (kulki z owocowym sokiem) i tapioce (słodkie, czarne perły otrzymywane z manioku i brązowego cukru). Są też oczywiście w Bubble Tea World inne smakołyki, między innymi takie jak: pyszne ice cream rolls (lody naturalne), bubble waffle (gofry), lody włoskie, a także kawa. Z tego oraz wielu innych powodów warto poznać Bubble Tea World.

Bubble Tea World – smakołyki w słodkiej cenie

W Bubble Tea World promocje to super okazje. Na przykład na walentynki Bubble Tea World proponuje rabat (14%). W Bubble Tea World pracownicy czekają także na uczniów i studentów, którzy zawsze podczas ferii mogą liczyć na spory upust. Warto też uzyskać kartę Bubble Tea World, zdobywać pieczątki i w rezultacie odbierać nagrody. Ponadto w Bubble Tea World promocje to także happy hours. Wówczas bubble waffle są za dyszkę. Nie ma nikogo, kto by sobie tego odmówił. Innych promocji proponowanych przez Bubble Tea World, w tym także na lody tajskie (o smakach beza-malina, maxi king, mohito, kinder bueno oraz rafaello z maliną, mniam…), najlepiej szukać, używając aplikacji goodie.

Bubble Tea World – lokale

 W Bubble Tea World lokale rozmieszczone są w kilku miejscach w Polsce. Punkty Bubble Tea World znajdziemy w Rzeszowie (Galeria Rzeszów), Zielonej Górze (ul. Wrocławska 3), Toruniu (Galeria Plaza Toruń), Poznaniu (Galeria Stary Browar Poznań), Ełku (Galeria Brama Mazur) oraz Pile (CH Vivo). Kto się wybiera?