Brijutylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Briju

Przepraszamy. Briju nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.


Wszystko zaczęło się w 1920 r., kiedy to Jan Piotrowski rozpoczął działalność jako złotnik, zakładając sklep. Firma przetrwała lata zawieruchy wojennej, społecznych kłopotów i bez uszczerbku funkcjonuje do czasów obecnych. Briju kierowana jest przez czterech braci, którzy poprzez swoją pasję i upór świetnie prowadzą działalność, zapewniając firmie Briju jedno z czołowych miejsc w Europie Środkowej.

Biżuteria Briju

Jeśli lubisz ekskluzywną biżuterię i pragniesz urozmaicać swój look ciekawymi dodatkami, zapoznaj się koniecznie z ofertą sklepu Briju. Jest to firma z tradycją, dbająca o swoich klientów pod każdym względem. Oprócz fachowej i miłej obsługi Briju dąży do tego, aby każdy mógł odszukać u nich coś wyjątkowego dla siebie lub bliskiej osoby. Biżuteria Briju to niesztampowe, oryginalne i rzucające się w oczy produkty, wykonywane precyzyjnie przez doświadczonych złotników. Autorska produkcja trafia w różne gusta i aspiruje do doskonałości. Briju pierścionki, zawieszki i inne produkty biżuteryjne mają wśród kobiet wiele zwolenniczek.

Diamenty Briju

Kobieta ubrana w diamenty, nosząca na ręku czy szyi drogie kamienie, czuje się jak królowa. Nie każdego stać na zakup droższej biżuterii, ale choć jeden raz można sprawić sobie taki rozkoszny prezent. Biżuteria Briju rozpieszcza zmysły wzroku, karmi duszę pięknem i wzbudza uczucie szczęścia. Jeśli chcesz tego zasmakować i poczuć na sobie dotyk luksusu, zainspiruj się wdziękiem kamieni Briju. Kolczyki czy bransoletki z dodatkiem diamentów lub innych kamieni kuszą wdziękiem. Rubin, szafir naturalny, kwarc czy ametyst zamknięty w białym albo różowym złocie tworzy niezwykły koktajl szyku i kobiecości.

Briju pierścionki i kolczyki

Wybór pierścionków i kolczyków w Briju jest ogromny. Biżuteria Briju to wyroby bardzo delikatne, efemeryczne, ale i bardziej odważne. Możesz wybrać pierścionek z jednym małym oczkiem (np. z cyrkonią) lub wysadzany kilkoma kamieniami. Złote czy srebrne, skromne czy rzucające się w oczy – to niepowtarzalne autorskie pierścionki marki Briju. Kolczyki tak samo kuszą wyglądem. Na uchu prezentują się niezwykle wdzięcznie, zarówno maleńkie sztyfty, jak i większe biżuteryjne perełki.

Briju bransoletki

Obok pierścionków czy kolczyków w Briju warto zwrócić uwagę także na bransoletki. Delikatne, wdzięczne świecidełka, w których poczujesz się wyjątkowo i bardzo kobieco. W Briju bransoletki występują w kilku wariantach – złocie, srebrze, z kamieniami lub z tworzywa sztucznego z dodatkiem kamieni. Prostota połączona z ciekawym pomysłem daje finalnie wyjątkowy efekt.

Briju promocje

Produkty ze złota i w dodatku sygnowane taką marką mają swoją cenę. Warto jednak śledzić w Briju promocje, ponieważ to szansa na tańsze zakupy. W tropieniu rabatów i specjalnych okazji pomoże Ci fantastyczna aplikacja goodie, która powiadomi Cię o promocjach w Briju. Już nic co związane z Briju nie umknie Twojej uwadze.